پیچ و مهره مسی

راهنمای خرید پیچ و مهره مسی

نیاز به خرید پیچ و مهره مسی و قطعات جانبی آن ها دارید؟ چنان چه زمان اندکی بگذارید و این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید قطعا خرید استاندارد و راحتی خواهید داشت. کارشناسان مجموعه زمان و انرژی زیادی برای تهیه مطالب و تصاویر این صفحه گذاشته تا سوالی برای شما قبل از خرید باقی نماند.

فروشگاه پیچ و مهره مسی آپادانا، به صورت تخصصی و استاندارد فروش پیچ و مهره مسی و واشر مسی و دیگر قطعات مربوطه با جنس فلز مس با کیفیت را ارائه می دهد.

با مطالعه این صفحه آشنا می شوید با انواع مدل پیچ و مهره مسی، انواع سایز پیچ و مهره مسی، جنس و متریال آلیاژهای مختلف، مارک و برند، رنگ بندی یا روکش گالوانیزاسیون، ابعاد و اندازه های استاندارد و همچنین:

انواع لیست قیمت پیچ و مهره مسی، اطلاع از مرکز فروش پیچ و مهره مسی، روش ساخت و تولید پیچ و مهره مسی و بررسی تصاویر پیچ و مهره مسی و بسیاری از مشخصات و موارد کاربردی و مهم که برای خرید و فروش نیاز است.

حتما با صرف اندکی زمان این صفحه از وب سایت را کامل مطالعه نمایید هر آنچه که برای خرید و فروش پیچ مهره مسی لازم می باشد منتشر کرده ایم تا با صرف بیهوده زمان و گشت و گذار در بازار پیچ و مهره مسی تهران یا استان های دیگر و همچنین سردرگمی در جستجو در سایت های مختلف و تماس های مکرر برای تهیه و سفارش دچار تنش نشوید.

از ویژگی های مثبت شرکت ما اهمیت به کیفیت خرید، قیمت خرید و زمان گران بهای مشتریان می باشد و با مشاوره رایگان آنلاین و مشاوره برای خرید راهنمای خرید شما می باشد. برای راحتی دسترسی می توانید از دو فهرستی که در این صفحه ارائه شده و جداول و تصاویر استفاده نمایید.

اتصالات پیچ و مهره ای مسی و قطعات جانبی با جنس فلز مس را در فروشگاه پیچ و مهره مسی آپادانا می توانید تهیه نمایید از جمله دسته های اصلی زیر که توضیحات و ویژگی ها برای اغلب آن ها در متن صفحه ارائه شده است.

📌 خرید انواع اتصالات پیچی مسی:

 1. خرید پیچ مسی
 2. خرید مهره مسی
 3. خرید میخ مسی
 4. خرید پرچ مسی
 5. خرید قلاب مسی
 6. خرید اسپیسر مسی
 7. خرید کرپی مسی
 8. خرید مهارکش مسی

📌  خرید انواع لوازم جانبی اتصالات پیچی مسی:

 1. خرید واشر مسی
 2. خرید حلقه مسی
 3. خرید بوش مسی
 4. خرید بست مسی
 5. خرید پین مسی
 6. خرید خار مسی
 7. خرید اشپیل مسی
 8. خرید گل پیچ مسی
 9. خرید پیچ رولپلاک مسی
 10. خرید درپوش مسی

📌  خرید انواع اتصالات غیر پیچی مسی:

 1. خرید زنجیر مسی
 2. خرید کارابین مسی
 3. خرید چرخ دنده مسی

در عکس پیچ و مهره مسی و دیگر قطعات زیر شکل و نمای کلی آن ها را می توانید مشاهده نمایید. در ادامه به تصویر پیچ و مهره مسی و برخی قطعات بیشتر پرداخته می شود. برای مثال:

پیچ مسی صنعتی، پیچ مسی شش ضلعی، مهره مسی شش ضلعی، پیچ مسی ۴ سو، پیچ مسی ۲ سو، مهره مسی گرد، حلقه مسی گرد، واشر مسی تخت، پیچ اسپیسر مسی، پرچ ضربه ای مسی و میخ پرچ مسی.

خرید پیچ و مهره مسی ، فروش پیچ و مهره مسی ، انواع پیچ و مهره مسی ، ساخت پیچ مهره مسی
انواع مدل پیچ و مهره مسی

فهرست کلی مطالب صفحه

فهرست انواع پیچ و مهره مسی / فلز مس

فهرست کامل مطالب این صفحه خلاصه وار به شرح زیر می باشد.

جهت اقدام به خرید پیچ مهره مسی و دیگر اتصالات مسی به صورت صحیح نیاز به کسب اطلاعات می باشد.

جهت خرید حضوری پیچ و مهره مسی، خرید آنلاین پیچ و مهره مسی، خرید اینترنتی پیچ و مهره مسی، خرید تلفنی پیچ و مهره مسی و یا سفارش ساخت و تولید پیچ مهره مسی خاص با مطالعه مطالب مربوطه می توانید آگاهانه با یک تماس تلفنی سفارش خود را در هر نقطه از کشور ایران به سرعت تحویل بگیرید.

 1. راهنمای خرید پیچ مهره مسی
 2. فهرست مطالب و لیست پیچ و مهره مسی
 3. اطلاعات کلی برای امور خرید فروش پیچ مهره مسی
 4. ارائه، پخش اتصالات مسی
 5. فروش اتصالات مسی
 6. ارائه، پخش پیچ و مهره مسی
 7. فروش پیچ و مهره مسی
 8. ارائه، پخش واشر آلات مسی
 9. فروش واشر آلات مسی
 10. ارائه، پخش میخ و پرچ مسی
 11. فروش میخ و پرچ مسی
 12. فروشگاه پیچ مهره مسی در تهران و دیگر استان ها
 13. مرکز فروش پیچ و مهره مسی
 14. خرید اینترنتی پیچ و مهره مسی
 15. خرید آنلاین پیچ و مهره مسی + خرید تلفنی و حضوری
 16. انواع لیست قیمت پیچ مهره مسی
 17. لیست قیمت اتصالات پیچی مسی و غیر پیچی مسی
 18. لیست قیمت پیچ و مهره مسی
 19. لیست قیمت واشر آلات مسی
 20. لیست قیمت میخ و پرچ مسی
 21. معرفی انواع شکل پیچ و مهره مسی (کلیات)
 22. انواع مدل پیچ و مهره مسی
 23. انواع جنس پیچ و مهره مسی
 24. انواع اندازه پیچ و مهره مسی
 25. جدول ابعاد پیچ مهره مسی
 26. انواع رنگ پیچ و مهره مسی
 27. انواع مارک پیچ و مهره مسی
 28. انواع قیمت پیچ و مهره مسی
 29.  تعریف و مشخصات پیچ و مهره مسی و قطعات مسی
 30. کاربرد + تعریف پیچ مسی
 31. کاربرد + تعریف مهره مسی
 32. کاربرد + تعریف واشر مسی
 33. کاربرد + تعریف میخ مسی
 34. کاربرد + تعریف پرچ مسی
 35. کاربرد + تعریف قلاب مسی
 36. کاربرد + تعریف پین مسی
 37. کاربرد + تعریف خار مسی
 38. کاربرد + تعریف اسپیسر مسی
 39. کاربرد + تعریف اشپیل مسی
 40. کاربرد + تعریف بست مسی
 41. کاربرد + تعریف کرپی مسی
 42. کاربرد + تعریف گل پیچ مسی
 43. کاربرد + تعریف در پوش مسی
 44. انواع تصاویر پیچ و مهره مسی و قطعات مسی
 45. انواع تصویر پیچ مسی
 46. انواع تصویر مهره مسی
 47. انواع تصویر واشر مسی
 48. انواع تصویر میخ مسی
 49. انواع تصویر پرچ مسی
 50. انواع تصویر قلاب مسی
 51. انواع تصویر پین مسی
 52. انواع تصویر خار مسی
 53. انواع تصویر اسپیسر مسی
 54. انواع تصویر اشپیل مسی
 55. انواع تصویر بست مسی
 56. انواع تصویر کرپی مسی
 57. انواع تصویر گل پیچ مسی
 58. انواع تصویر در پوش مسی
 59.  برخی از محصولات موجود در فروشگاه پیچ و مهره مسی تهران آپادانا
 60. خرید پیچ آچار خور مسی
 61. خرید پیچ پیچ گوشتی خور مسی
 62. خرید پیچ آلن خور مسی
 63. خرید پیچ خودکار مسی
 64. خرید پیچ مغزی مسی
 65. خرید پیچ متری مسی
 66. ساخت و تولید پیچ و مهره مسی
 67. ویژگی ها و کاربرد پیچ مهره مسی
 68. سوالات تکراری در مورد خرید
 69. نحوه خرید پیچ مهره مسی و دیگر قطعات از شرکت آپادانا
 70. نکات مهم

آشنایی با امور خرید فروش پیچ مهره مسی

اطلاعاتی در مورد خرید و فروش پیچ مهره جنس مس

خرید اتصالات مسی

شرکت ما یکی از بزرگترین پخش کننده اتصالات مسی بوده به خصوص در زمینه اتصالات پیچ و مهره ای جنس مسی، توزیع انواع پیچ مهره مسی و واشر های مسی که تخصص ویژه دارد.

فروش اتصالات مسی

در مورد فروشنده اتصالات مسی و یا توزیع کننده اتصالات مسی می توان بیان کرد که فروش اتصالات مسی را انجام می دهد و فروشگاه اتصالات مسی یا فروشگاه های اتصالات مسی عرضه اتصالات مسی را انجام می دهند و به نوعی پخش کننده اتصالات مسی به حساب می آیند ولی هر توزیع کننده ای تولید کننده نیز محصوب نمی شود.

توزیع برای خرید پیچ و مهره مسی

توزیع و پخش پیچ و مهره مسی نیاز به شناخت متریال ها و نحوه تولید و ارائه آن ها را دارد. پیچ و مهره فروشی فلز مس آپادانا با تداعی فروشگاه پیچ و مهره مسی به فروش پیچ و مهره مسی می پردازد.

ما در فروشگاه پیچ و مهره مسی به عمده فروشی پیچ و مهره مسی + خورده فروشی پیچ و مهره مسی و تولید پیچ و مهره مسی و پخش پیچ و مهره مسی به صورت تخصصی فعالیت می نماییم.

فروش پیچ و مهره مسی در مدل ها و ابعاد و اندازه مختلف و متریال های خاص باعث شده به یکی از کاملترین پخش کننده پیچ و مهره مسی در ایران تبدیل شویم. تولید پیچ و مهره مسی خاص طبق سفارشات نیز انجام می پذیرد.

فروش پیچ و مهره مسی

فروشگاه پیچ و مهره مسی یا فروشگاه های پیچ و مهره مسی عرضه پیچ و مهره مسی را انجام می نمایند و به نوعی از پخش کننده پیچ و مهره مسی به حساب می آیند.

فروشنده پیچ و مهره مسی و یا توزیع کننده پیچ و مهره مسی فروش پیچ و مهره مسی را انجام داده و بر اساس معیار های مختلفی که در ادامه بیان شده قیمت فروش ارائه می شود.

فروشگاه های پیچ و مهره مسی در کشور بسیار معدود است و علت کمبود فروشنده پیچ و مهره مسی تخصصی بودن این رشته می باشد. در واقع فروش پیچ و مهره مسی نیاز به تخصص ویژه دارد، توزیع کننده پیچ و مهره مسی باید با مدل های مختلف آشنایی داشته باشد و تمام ابعاد و اندازه ها را بتواند پشتیبانی کند و همچنین با نحوه تولید و مصرف و کاربردهایشان آشنا باشند تا عرضه پیچ و مهره مسی استانداردی داشته باشند.

⭐ فروش پیچ مهره مسی در شرکت ما به صورت تخصصی انجام می پذیرد.

توزیع برای خرید واشرآلات مسی

فروش واشر های مسی به صورت فروش واشرآلات مسی در تعداد خورد و عمده نیز انجام می گیرد و پخش واشرآلات مسی به شهرستان ها در سریع ترین زمان انجام می شود. کارگاه های تخصصی تولیدی و فروشگاه واشرآلات مسی آپادانا با تولید واشرآلات مسی مختلف کوچک و بزرگ از بزرگترین پخش کننده واشرآلات مسی در تهران محصوب می شود.

پیچ و مهره فروشی آپادانا دارای بخش فروشگاه واشرآلات مسی از ابعاد ریز تا درشت مصرفی بوده و همچنین به تولید واشرآلات مسی در اندازه های خاص مثل قطر های نازک و ضخیم می پردازد.

در بخش فروش واشرآلات مسی نمونه های واشر تخت اغلب موجود می باشد ولی نمونه های دیگر نیاز به استعلام موجودی دارد. پخش واشر های مسی تخت به همکاران با قیمت همکاری نیز ارائه می شود.

فروش واشرآلات مسی

فروشنده واشرآلات مسی و یا توزیع کننده واشرآلات مسی فروش واشرآلات مسی را انجام میدهد فروشگاه واشرآلات مسی یا فروشگاه های واشرآلات مسی عرضه واشرآلات مسی را انجام میدهند و به نوعی پخش کننده واشرآلات مسی به حساب می آیند.

در مقالات مخصوص به دسته واشر ها می توانید مقاله های زیر را نیز مشاهده نمایید و مخصوص فروشگاه های واشرهای مسی و فروشنده واشرهای مسی است.

آموزش فروش واشرهای مسی | بهترین توزیع کننده واشرهای مسی در ایران | عرضه واشرهای مسی به صورت تخصصی

توزیع برای خرید میخ و پرچ مسی

فروش میخ و پرچ مسی + تولید میخ و پرچ مسی در مدل های مختلف در فروشگاه میخ و پرچ مسی آپادانا انجام می گیرد. پخش میخ و پرچ مسی در مدل های ضربه ای و میخ پرچی انجام می گیرد.

فروش میخ و پرچ مسی به صورت عمده فروشی و خورده فروشی انجام می پذیرد. تولید میخ و پرچ مسی خاص طبق نمونه و نقشه نیز امکان پذیر است. فروشگاه میخ و پرچ مسی دارای نمونه پرچ های مسی ضربه ای ریز و درشت از سایز های ام ۲ به بالاتر است.

پخش میخ و پرچ مسی به صورت عمده به همکاران و هم صنفی ها با قیمت تولیدی نیز قابل ارائه می باشد. شرکت تولیدی آپادانا به عنوان پخش کننده میخ و پرچ مسی یکی از بزرگترین پخش کننده میخ و پرچ مسی در کشور محصوب می شود.

فروش میخ و پرچ مسی

انواع پیچ و پرچ های مسی با قابلیت های متعددی که دارا می باشند در صنایع مختلفی کاربرد دارند، قیمت ها وکیفیت ها در شرکت آپادانا را می توان با دیگر موارد مقایسه نمود تا فرق متخصص بودن را متوجه شوید. شرکت ما فروشنده میخ و پرچ مسی و یا توزیع کننده میخ و پرچ مسی به صورت تخصصی است.

فروش میخ و پرچ مسی و فروش پیچ و پرچ مسی در انواع مدل ها در فروشگاه های میخ و پرچ مسی آپادانا انجام می پذیرد. فروش میخ و پرچ مسی در ابعاد و اندازه های مختلف نیز در فروشگاه میخ و پرچ مسی تهران آپادانا صورت می گیرد. عرضه میخ و پرچ مسی و توزیع میخ و پرچ مسی در هر تعدادی امکان پذیر است.

از ویژگی های مجموعه می توان به مواردی همچون فروشنده میخ و پرچ مسی در نمونه های میخ دار ضخیم و نازک، عرضه میخ و پرچ مسی در نمونه های چکشی سرگرد، سر عدسی، سر تخت و دیگر مدل ها، فروشگاه های میخ و پرچ مسی متخصص در زمینه تولید و شناخت قطعات فلزی اشاره نمود.

فروشگاه پیچ مهره مسی در تهران و دیگر استان ها

اگر دنبال اتلاف وقت نیستید باید به این موضوع دقت نمایید که فروشگاه پیچ و مهره مسی در تهران یا هیچ استانی نمی توانید بیابید، در واقع به علت مواردی که در ادامه بیان شده، با مطالعه کامل این صفحه متوجه می شوید که فروشگاه پیچ و مهره مسی در تهران و شهرستان های کشور وجود ندارد.

به دلایل مختلفی که توضیح داده شده و یکی از بارزترین دلایل آن کم مصرف بودن انواع پیچ مهره مسی و صرفه اقتصادی نداشتن برای فروش و همچنین سخت بودن تولید پیچ مهره مسی این مورد صدق می نماید.

با این اوصاف فروشگاه پیچ و مهره مسی آنلاین را در شرکت راه اندازی نموده ایم تا نیاز بخشی از اصناف را برطرف نماییم و بتوانیم در پیشرفت صنعت کشور نقشی ایفا نماییم. برای تهیه و خرید پیچ و مهره مسی می توانید با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

مرکز فروش پیچ و مهره مسی

مرکز فروش پیچ و مهره مسی و یا مرکز خرید پیچ و مهره مسی را می توان تهران معرفی نمود و مراکز فروش پیچ و مهره های مختلف را می توان مرکز فروش پیچ مهره مسی معرفی نمود مانند پیچ مهره مسی در میدان قزوین و خیابان قزوین شرقی و غربی به عنوان مرکز فروش انواع پیچ مهره و واشر ها یا پیچ مهره مسی در شاد آباد، پیچ مهره مسی در حسن آباد، خیابان امام خمینی، ۱۷ شهریور، خیابان های قزوین و کارگر شمالی و کارگر جنوبی، بازار آهن و دیگر مناطقی که می توان در آن جا پیچ و مهره فروشی یافت.

البته هر فروشگاه پیچ و مهره ای به ارائه پیچ مهره مسی نمی پردازد و در حیطه تخصصی هر پیچ مهره فروشی نمی باشد و برخی هم توانایی تولید هر مدل قطعات با فلز مس را ندارند.

صنایع پیچ مهره مسی آپادانا در این دسته محصولات پیشی گرفته و به فروش پیچ مهره واشر مسی و برخی قطعات مربوطه می پردازد و به صورت عمده و خورده فروشی پیچ مهره مسی این موضوع را پشتیبانی می نماید.

برای خرید پیچ مهره مسی و یا خرید واشر مسی و دیگر قطعات مربوطه به اتصالات پیچ مهره ای مسی در هر نقطه ای از کشور با ایجاد ارتباط با کارشناسان ما از طریق شماره تماس های شرکت می توانید سفارش خرید خود را ثبت (البته در صورت موجود بودن یا توانایی تولید کردن قطعات مد نظرتان) و به سرعت تحویل بگیرید.

از تمامی استان ها و شهرستان ها به راحتی می توانید سفارش خرید پیچ مهره مسی خود را ثبت حتی در تعداد چند عدد! و تحویل بگیرید مانند برخی از استان های زیر:

 1. خرید پیچ و مهره مسی تهران
 2. خرید پیچ و مهره مسی شیراز
 3. خرید پیچ و مهره مسی البرز
 4. خرید پیچ و مهره مسی فارس
 5. خرید پیچ و مهره مسی تبریز
 6. خرید پیچ و مهره مسی اصفهان
 7. خرید پیچ و مهره مسی ارومیه
 8. خرید پیچ و مهره مسی سمنان
 9. خرید پیچ و مهره مسی کرج
 10. خرید پیچ و مهره مسی قم
 11. خرید پیچ و مهره مسی بوشهر
 12. خرید پیچ و مهره مسی اردبیل
 13. خرید پیچ و مهره مسی زنجان
 14. خرید پیچ و مهره مسی کرمانشاه
 15. خرید پیچ و مهره مسی قزوین
 16. خرید پیچ و مهره مسی همدان
 17. خرید پیچ و مهره مسی یزد
 18. خرید پیچ و مهره مسی ایلام
 19. خرید پیچ و مهره مسی کرمان
 20. خرید پیچ و مهره مسی مازندران ساری
 21. خرید پیچ و مهره مسی اراک مرکزی
 22. خرید پیچ و مهره مسی گیلان رشت
 23. خرید پیچ و مهره مسی خوزستان اهواز
 24. خرید پیچ و مهره مسی گلستان گرگان
 25. خرید پیچ و مهره مسی کردستان سنندج
 26. خرید پیچ و مهره مسی لرستان خرم آباد
 27. خرید پیچ و مهره مسی هرمزگان بندر عباس
 28. خرید پیچ و مهره مسی مشهد خراسان مرکزی
 29. خرید پیچ و مهره مسی بجنورد خراسان شمالی
 30. خرید پیچ و مهره مسی بیرجند خراسان جنوبی
 31. خرید پیچ و مهره مسی آذربایجان شرقی و غربی
 32. خرید پیچ و مهره مسی زاهدان سیستان و بلوچستان
 33. خرید پیچ و مهره مسی شهر کرد چهار محال و بختیاری
 34. خرید پیچ و مهره مسی یاسوج کهگیلویه و بویر احمد
 35. جزایر مختلف خلیج فارس مانند قشم و کیش و غیره

خرید اینترنتی پیچ و مهره مسی

خرید اینترنتی پیچ و مهره مسی را می توانید با مجموعه ما تجربه نمایید و با مطالعه قسمت های مختلف از هر نقطه ای اطلاعات خود را کسب و با ارتباط بر قرار نمودن با شرکت خرید اینترنتی خود را انجام نمایید. خرید اینترنتی به علت سهولتی که دارد از طرفداران زیادی برخوردار می باشد.

خرید آنلاین پیچ و مهره مسی + خرید تلفنی و حضوری

خرید آنلاین (به انگلیسی: Online Shopping) امروزه یکی از قوی ترین و محبوب ترین روش های مراودات مالی و خرید های غیر حضوری محصوب می شود. جهت خرید آنلاین پیچ مهره مسی متاسفانه به علت موجود نبودن بیشتر کالاها و تولیدی بودن این دسته از محصولات کمتر به این موضوع پرداخته ایم و در صورت درخواست های شما کاربران عزیز این بخش راه اندازی می شود.

بابت این موضوع اگر پیشنهادات و نظراتی دارید می توانید از بخش دیدگاه در انتهای همین صفحه اقدام نمایید.

خرید آنلاین پیچ و مهره مسی با کمک خرید تلفنی را ما پشتیبانی می نماییم ولی در مورد فروش یا خرید حضوری در حال حاضر اقدامی صورت نداده ایم.

انواع لیست قیمت پیچ مهره مسی

در ادامه می توانید توضیحاتی مختلف در مورد انواع لیست قیمت پیچ مهره مسی و قطعات جانبی اطلاعاتی کسب نمایید.

لیست قیمت اتصالات مسی

لیست قیمت اتصال مسی بر اساس نوع کارخانه اتصالات مسی، تولید کننده اتصالات مسی و کیفیت اتصالات مسی متفاوت است.

لیست قیمت اتصالات مسی بر اساس موارد زیر دسته بندی می شود:

لیست قیمت اتصال مسی بر اساس مدل، بر اساس تولید کننده اتصالات مسی ایرانی یا خارجی، اندازه ها و کیفیت اتصالات مسی تولید شده، کارخانه اتصالات مسی تولید کننده.

لیست قیمت پیچ و مهره مسی

لیست قیمت پیچ مهره جات مسی بر اساس کیفیت تولید و ساخت پیچ و مهره مسی، نوع کارخانه پیچ و مهره مسی، تولید کننده پیچ و مهره مسی متفاوت است.

همچنین لیست قیمت پیچ مهره مسی بر اساس مواردی همچون تعداد خرید از کارخانه پیچ و مهره مسی، متریال مورد استفاده تولید کننده پیچ و مهره مسی نیز مشخص می شود.

لیست قیمت پیچ مهره جات مسی بر اساس موارد دیگری مانند: ابعاد و اندازه های پیچ مهره مسی، کیفیت پیچ و مهره مسی، متریال استفاده شده در جنس پیچ مهره مسی، مارک و برند پیچ مهره مسی، رنگ و روکش گالوانیزه پیچ مهره مسی و غیره تعیین می شود.

لیست قیمت واشرآلات مسی

لیست قیمت واشر مسی و یا لیست قیمت واشرهای مسی نیز بر اساس معیار های مختلفی می تواند تعیین و ارائه بازار شود.

لیست قیمت واشرهای مسی نیز همانند دیگر قطعات تولید شده از فلز مس بر اساس نوع کارخانه واشر مسی، تولید کننده واشر مسی و کیفیت واشر مسی فرق دارد.

 کارخانه واشرهای مسی نصبت به تعداد خرید مشتریان درصد تخفیفاتی را در نظر می گیرند و تولید کننده واشرهای مسی می تواند فرق بگذارد در ارائه قیمت واشر مسی به صورت خورده یا خرید عمده و همچنین کیفیت واشرهای مسی که تولید می نماید.

لیست قیمت میخ و پرچ مسی

لازم است در جریان باشید لیست قیمت میخ و پرچ های مسی و یا لیست قیمت پیچ و پرچ مسی نصبت به مدل هایی که مورد مصرف قرار می گیرند کم مصرف یا پر مصرف است یعنی لیست قیمت میخ و پرچ مسی در نمونه های ضربه ای چون مصرفی است وجود دارد ولی د نمونه های میخی چون کم مصرف است همیشه به روز و موجود نیست.

اغلب کارخانه میخ و پرچ مسی و انواع تولید کننده میخ و پرچ مسی بر اساس معیار های خاص خود لیست قیمت ارائه می دهند

لیست قیمت میخ و پرچ های مسی بر اساس نوع کارخانه میخ و پرچ مسی و تولید کننده میخ و پرچ مسی و کیفیت ساخت و تولیدی میخ و پرچ مسی که ارائه می دهند بسیار فرق دارد

ابعاد میخ و پرچ مسی و رنگ بندی پیچ و پرچ مسی و مارک و کشور سازنده و روکش داشتن یا نداشتن تعداد خرید و بسیاری از دیگر موارد تاثیر مستقیم و غیر مستقیم خود را دارند. بنابر این نمی توان گفت لیست قیمت پیچ مهره های مسی و یا دیگر قطعات چرا فرق دارند و از دلایل مختلفی می تواند تشکیل شود.

 

آشنایی با انواع نمونه پیچ و مهره مسی

معرفی انواع شکل پیچ مهره مسی (کلیات)

قدمت کاربرد پیچ و مهره در ایران به بالای ۱ قرن می‌ رسد. پیچ و مهره‌ ها از پر استفاده‌ ترین اتصالات فنی و مهندسی به حساب می آیند. تقریبا اتصال اغلب قطعات در صنایع مختلف با این دسته انجام می شود.

اگر اندکی به محیط اطراف خود توجه کنید، کاربرد این ابزار را در اتصال بیشتر لوازم خود مشاهده می نمایید و هر کدام به شکل خاصی استفاده شده است و ظاهر خاص خود را دارد.

برای انواع اتصالات چوبی، اتصالات فلزی، اتصالات پلاستیکی و دیگر موارد این قطعات به کار می روند و اما در این قسمت فقط به معرفی انواع شکل پیچ مهره مسی می پردازیم که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

انواع مدل پیچ و مهره مسی

مدل ها در این دسته فارق از جنس آن یعنی فلز مس زیاد است از جمله پیچ مهره پروانه، پیچ مهره فلز، پیچ مهره ماشینی، پیچ مهره چوب، پیچ مهره آلن، پیچ نوک مته ای، پیچ مهره شش گوش، پیچ مهره متری، استاد بولت، یو بولت، جی بولت، هنگر بولت، انکر بولت، تی بولت، پیچ مهره چشمی، پیچ نوک بر، پیچ مهره مغزی، پیچ بار، پیچ مهره شانه ای، پیچ مهره لگ، پیچ بال پروانه و بسیار بسیار مدل های مختلف دیگر.

برخی مدل ها قابلیت تولید با فلز مس را دارند و برخی مدل ها امکان ساخت و تولید ندارند، برخی از “انواع مدل پیچ مهره مسی” در این صفحه معرفی شده است که می توانید آن ها را بررسی نمایید. همچنین در بخش معرفی محصولات موجود در فروشگاه پیچ مهره مسی نیز می توانید به برخی از انواع مدل پیچ مهره مسی دسترسی داشته باشید.

نمونه مدل های مختلف در جنس های مسی و دیگر جنس ها را می توانید در نوار منو دسته مربوط به خودش مشاهده و اطلاعات و تصاویر آن ها را دریافت کنید.

✳ انواع مدل پیچ و مهره های مسی مختلف و کاربردی را در تخصصی ترین مرکز فروش پیچ و مهره آلیاژی دنبال نمایید. ارائه انواع مدل ها با بهترین کیفیت تولید و ساخت و همچنین دوام و استحکام استاندارد با پایین ترین قیمت از امتیاز های مجموعه می باشد.

انواع جنس پیچ و مهره مسی

مس نام یک عنصر جدول تناوبی با نماد شیمیایی Cu (برگرفته از واژهٔ لاتین cuprum) است عدد اتمی آن ۲۹ و عنصری فلزی با ویژگی‌ های مختلف و خاص خودش استفلز مس بعد از نقره بالاترین رسانایی الکتریکی را دارد، ولی به دلیل قیمت مناسب این فلز، بیشتر از نقره در سیم های برقی و رسانایی الکتریکی و موارد مشابه استفاده می‌ شود.

فلز مس یکی از متداول‌ ترین فلزهاست که کاربرد زیادی دارد و از مهمترین ویژگی آن می‌توان به خواص ضد باکتری فلز مس اشاره کرد. برخی از دیگر ویژگی های فلز مس عبارت است از:

قابلیت بسیار بالای هدایت جریان برقی الکتریکی و گرما، مقاومت در برابر خوردگی، قابلیت ماشین کاری و برش کاری، استحکام کششی، قابلیت چکش کاری، خاصیت آلیاژی و قابلیت چشمگیر شکل پذیری مس را به فلزی مطلوب جهت استفاده در صنایع صنعتی و غیر صنعتی مختلف تبدیل کرده است. البته ناگفته نماند خاصیت تراش کاری و رزوه زنی بر روی آن دشوار می باشد.

شکل‌پذیری و رسانایی گرمایی و الکتریکی بالای این فلز باعث خاص بودنش شده است. در مورد خاصیت و ویژگی جنس پیچ و مهره مسی علاوه بر این موارد به عدم خوردگی آن در بیشتر محیط های اسیدی و قلیایی و همچنین ضد زنگ بودن آن است.

مواد اولیه آن در نمونه های ورق مسی، لوله مسی، شاخه مسی مانند شاخه مسی گرد، شاخه مسی شش ضلعی، شاخه مسی هشت ضلعی، شاخه مسی چهار ضلعی و برخا شاخه مسی سه ضلعی ارائه می شود و اغلب در اندازه های شاخه ۶ متری ارائه بازار می شوند که برخی از مدل های پیچ مهره مسی از این جنس و مدل شاخه ها ساخته و تراشیده می شود.

انواع اندازه پیچ و مهره مسی

ابعاد و اندازه پیچ و مهره مسی و قطعات جانبی مسی نصبت به مصارفی که دارد تنوع بالایی دارد، از این رو نمی توان همه موارد را بیان نمود و در صورت نیاز می توانید به دسته محصولات مربوط به هر مدل در وب سایت مراجعه نمایید و سایز بندی مخصوص به آن مدل را مشاهده کنید.

انواع سایز پیچ و مهره مسی اغلب به میلیمتر گرفته می شود و مهم ترین بخش قطر بدنه پیچ و طول کلی پیچ از زیر گل و قطر سوراخ داخلی مهره می باشد. البته نمونه اندازه گیری اینچی هم وجود دارد که برای این دسته محصولات نادر می باشد.

در ادامه در جدول اندازه پیچ مهره مسی برخی موارد که توسط شرکت ارائه می شود می توانید مشاهده نمایید، البته سایز بند های دیگری نیز به غیر از لیست ابعاد پیچ مهره مسی زیر به فروش می رسانیم که جهت اطلاع می توانید تماس برقرار نموده و استعلام موجودی یا قابلیت تولیدی را از ما بگیرید.

جدول ابعاد پیچ مهره مسی

در ادامه می توانید دو جدول پیچ و مهره مسی از لحاظ اندازه را بررسی نمایید. جدول شماره یک به قطر و ضخامت پیچ و مهره مسی پرداخته است و جدول شماره دو به قد و انواع طول پیچ مهره مسی پرداخته است.

جدول زیز انواع اندازه های پیچ مهره مسی را از لحاظ قطر نشان می دهد.

سایز پیچ مهره مسی M 2سایز پیچ مهره مسی M3
سایز پیچ مهره مسی M4سایز پیچ مهره مسی M5
سایز پیچ مهره مسی M6سایز پیچ مهره مسی M8
سایز پیچ مهره مسی M10سایز پیچ مهره مسی M12
سایز پیچ مهره مسی M14سایز پیچ مهره مسی M16
سایز پیچ مهره مسی M18سایز پیچ مهره مسی M20
سایز پیچ مهره مسی M22سایز پیچ مهره مسی M24
سایز پیچ مهره مسی M26سایز پیچ مهره مسی M28
سایز پیچ مهره مسی M30سایز پیچ مهره مسی M32
سایز پیچ مهره مسی M36سایز پیچ مهره مسی M40
جدول شماره ۰۱

جدول ابعاد پیچ مهره مسی زیر انواع سایز پیچ مهره مسی بر اساس طول را نشان می دهد.

پیچ مهره مسی ۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۶ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۸ میلیمترپیچ مهره مسی ۱۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۱۲ میلیمترپیچ مهره مسی ۱۵ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۱۸ میلیمترپیچ مهره مسی ۲۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۲۲ میلیمترپیچ مهره مسی ۲۵ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۳۰ میلیمترپیچ مهره مسی ۳۲ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۳۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۴۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۴۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۵۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۵۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۶۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۶۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۷۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۷۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۸۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۸۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۹۰ میلیمتر
پیچ مهره مسی ۹۵ میلیمترپیچ مهره مسی ۱۰۰ میلیمتر
جدول شماره ۰۲

انواع رنگ پیچ و مهره مسی

رنگ بندی در این مدل تنوع بالایی ندارد. رنگ بندی پیچ و مهره مسی اغلب به حالت زردی و طلایی و سرخی و برخا قهوه ای سوخته مایل به تیرگی است. البته نمونه هایی نیز موجود می باشد که داخل آن فلز آهن یا دیگر فلزات است و فقط روکش آن گالوانیزه مس است.

برخی مدل های پیچ مهره مسی نیز بدنه مسی داشته و روکش گالوانیزه کروم نیکل می شوند برای طول عمر و زیبایی و به رنگ سفید رنگ یا زرد روشن جلوه می دهند.

انواع مارک پیچ و مهره مسی

در مورد مارک یا برند پیچ و مهره مسی نمی توان زیاد مطلب ارائه داد و علت آن نبودن مارک داخلی و کم بودن مارک پیچ مهره مسی خارجی است. اغلب نمونه های وارداتی آلمانی، آمریکایی، انگلیسی و برخا ژاپنی می باشند.

اخیر برخی مارک های متفرقه چینی در بازار مشاهده شد که به علت نداشتن کارایی از رده خارج شد، آن مدل و مارک های چینی به گونه ای یک بار مصرف محصوب می شدند و با یک بار باز و بسته نمودن پیچ و مهره های مسی چینی دنده ها یا رزوه هایشان در هم فرو می رفت و از بین می رفت و برخا به قطعات اصلی نیز صدماتی وارد می نمود.

💎 صنایع پیچ مهره آپادانا با ارائه بهترین کیفیت ها و استاندارد ترین محصولات می تواند در کنار شما باشد.

انواع قیمت پیچ و مهره مسی

قیمت یک بحث مهم در خرید و فروش پیچ و مهره مسی است. در بحث قیمت نباید دنبال پیچ و مهره مسی ارزان قیمت بود زیرا نصبت به توضیحاتی که داده شده و مطالعه کامل این صفحه متوجه می شوید تولید پیچ مهره مسی استاندارد و خالص کاری بسیار دشوار و برخا نشدنی است.

با این اوصاف در این زمینه به جای تهیه پیچ مهره مسی پایین قیمت و یا به ظاهر مسی ! و کم کیفیت به محل تهیه و فروشنده آن توجه شود تا دچار مشکلات احتمالی بعد از خرید نشوید.

❌ البته باید به این نکته دقت کرد پیچ مهره مسی خالص را با پیچ مهره روکش مس اشتباه نگیریم، نمونه های روکش مسی فقط دارای آبکاری مس و بدنه آهنی می باشند که خاصیت نمونه اصلی را به هیچ وجه نمی تواند داشته باشد.

بحث دیگر در قیمت پیچ مهره مسی و قطعات جانبی آن ها را می توان با توجه به مثال پایین متوجه شد.

قیمت میخ پرچ مسی ۳ میل | قیمت پیچ کرپی مسی روکش دار | قیمت واشر مسی تخت ۹۹% | قیمت واشر مسی فنری | قیمت واشر مسی تخت ساده | قیمت پرچ چکشی مسی سر گنبدی | قیمت واشر مسی عددی و کیلویی.

همانطور که دقت کنید موارد مختلفی در قیمت پیچ مهره مسی دخیل است از جمله: مدل ها، اندازه ها، جنس ها، روکش ها و وزن و تعداد و غیره که نتیجه میگیریم تنوع قیمت نصبت به موارد بسیار زیادی می تواند وجود داشته باشد.

✅ صنایع صنعتی آپادانا با ارائه بهترین کیفیت و بهترین قیمت و ارسال فوری به تمام نقاط در تعداد کم و تعداد عمده بزرگ ترین مرکز خرید پیچ و مهره مسی در ایران محصوب می شود.

معرفی و مشخصات پیچ و مهره مسی و قطعات مسی

در این بخش به توضیحات مدل های پر مصرف + مشخصات فنی پیچ و مهره مسی و قطعات جانبی آن ها پرداخته شده است.

تعریف و فروش پیچ و مهره مسی | پیچ و مهره مسی چیست؟

پیچ و مهره مسی (Copper Bolt & Nut) وسیله‌ای فلزی با جنس مس است با شیارهای مارپیچ مسی با مقاومت مناسب که به آن رزوه می‌ گویند که اغلب برای اتصال اشیاء در مکان‌های مختلف کاربرد دارد. اتصالات پیچ و مهره ای مسی از نوع دائمی نیستند و معمولا برای اشیاء باز و بسته‌ای کاربرد دارند.

همانطور که از نامش پیداست جنس پیچ و مهره مس از فلز مس می باشد، پیچ و مهره های مسی از نمونه های مخصوص و نایاب محصوب می شوند. تولید و ساخت پیچ مهره مسی کاری دشوار و تخصصی می باشد و نیاز به ابزار و ماشین آلات ساخت مخصوص به خود را دارد.

قیمت پیچ مهره مسی نصبت به موارد مختلف متفاوت است از جمله: انواع مدل پیچ مهره مسی، انواع اندازه های پیچ مهره مسی، انواع متریال پیچ مهره مسی، انواع مارک پیچ مهره مسی، انواع رنگ پیچ مهره مسی یا روکش گالوانیره آن، تعداد خرید پیچ مهره مسی و بسیاری از موارد دیگر که در شرح متن این صفحه کامل توضیح داده شده است.

اگر نیاز به تحقیق در مورد پیچ و مهره مسی دارید مطالعه کامل این صفحه کمک شایانی به شما خواهد نمود.

تعریف + فروش پیچ مسی

پیچ مسی یا پیچهای مسی چیستند؟ پیچ مس (screw copper) ، (bolt copper) در واقع استوانه ای است که شیارهای مارپیچ آن را احاطه کرده است. طراحی شیار پیچهای مس برای بریدن مواد نرم تر و سخت تر متفاوت است، شیارها اغلب به صورت مثلث، مربع، ذوزنقه و نیم دایره روی سطح جانبی بدنه ایجاد می شود. شایع ترین کاربرد پیچ های مسی برای نگه داری اشیا و قطعات به یکدیگر می باشند. ولی این جنس مصارف خاص تری هم دارد.

رسانای گرما، رسانای الکتریسیته، ضد زنگ و فرسایش، ضد خوردگی، تنها بخشی از مصارف خاص انواع پیچ مسی است.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع پیچها می توانید بررسی کنید.

 • انواع مدل پیچ مسی
 • انواع اندازه پیچ مس
 • تعریف پیچ مسی + پیچ پلاستیکی
 • لیست پیچ های مسی
 • لیست قیمت پیچهای مس

تعریف + فروش مهره مسی

مهره مسی یا مهره های مسی جسمی حلقه‌ای شکل، گرد یا چند ضلعی می توانند باشند که داخل سوراخش رزوه کاری شده است. مهره مس قطعه ای کمکی برای پیچ‌ ها به حساب می آیند تا به واسطه آنها پیچ‌ها سفت تر در مسیر پیچش خود بسته شوند. مهره های مسی و پیچ های مربوط به آن اصطلاحاً با حالت مادگی و نری درون هم چفت می‌گردند.

قیمت مهره های مس از نمونه های آهنی و فولادی بالاتر است و جزو قطعات خاص محصوب می شود.

نمونه ای از مطالبی که در دسته مربوط به انواع مهره ها میتوانید مطالعه نمایید.

 • لیست قیمت مهره مسی
 • فروشگاه مهره مس
 • تعریف مهره مسی شش گوش
 • لیست مدل مهره های مسی
 • لیست سایز مهره های مس

تعریف + فروش واشر مسی

واشر مسی یا واشرهای مسی از جنس تمام مس تولید می شوند که بین پیچ و مهره قرار می گیرد تا بارهای وارده را به طور مساوی بین پیچ و مهره تقسیم کند. واشرهای مسی به منظور توزیع نیروی وارده در سطح بزرگتر، جلوگیری از باز شدن پیچ، پر کردن فاصله، جلوگیری از لرزش، جذب ضربه، کاهش ساییدگی، کاهش صدا و برخی موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

به نمونه مدل واشر مس حلقه مسی نیز گفته می شود و واشر های مسی دارای سایزبندی مختلفی هستند. برای استعلام قیمت واشر مسی می توانید با دفاتر فروش ما ارتباط بگیرید.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع واشرها می توانید مطالعه نمایید.

 • لیست قیمت واشر مسی
 • راهنمای خرید واشر مس
 • تعریف واشر مسی + معرفی انواع آن
 • فروش واشر های مسی تخت
 • لیست سایز واشر های مس

تعریف + فروش میخ مسی

در تعریف میخ مسی یک مفتول فلزی مسی ساده می باشد. معمولاً یک رأس میخ مسی یا میخ های مسی نوک تیز برای فرو رفتن و یک قاعده پَخ برای ضربه خوردن دارد. میخ مس اغلب به‌ عنوان موصول و محکم‌ کننده بین دو شی استفاده می‌ شود. میخ های مسی برحسب موارد استفاده آن‌ها می‌توانند در سایزهای متفاوتی ساخته شوند.

 میخهای مس رسانایی گرما و الکتریکی بالایی دارند ولی بسیار کم مصرف و نایاب هستند.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع میخها ارائه شده است.

 • قیمت میخ مسی رنگی
 • انواع سایز میخ مس
 • خرید میخ مسی
 • انواع میخ های مسی تولیدی
 • انواع میخهای مس وارداتی

تعریف + فروش پرچ مسی

در یک تعریف پرچ مسی یک اتصال دهنده مکانیکی است که برای اتصال چندین ورق به یکدیگر استفاده می شود. این عملیات برای انواع ورق ها کاربردی است. جنس پرچ مسی یا پرچ های مسی معمولا نرم و منعطف می باشد به همین دلی به آن ها پرچ مس چکش خوار نیز می گویند. پرچ های مسی دیگری نیز وجود دارد که به آن ها میخ پرچهای مسی گفته می شود.

انواع مدل پرچ مسی، انواع سایز پرچ مسی، انواع جنس پرچ مسی در شرکت پیچ و پرچ آپادانا با بهتریم کیفیت و قیمت ارائه می شود.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع پرچها می توانید ببینید.

 • قیمت خرید پرچ مسی
 • انواع سایز پرچ مس
 • عمده فروشی پرچ مسی
 • انواع مدل پرچ های مسی
 • فروش انواع پرچهای مس

تعریف + فروش قلاب مسی

با پیشرفت زندگی صنعتی و فراگیر شدن صنایع مختلف زندگی ما پیش از پیش به صنایع مختلف وابستگی پیدا کرده است. در این صنایع یکی از عواملی که همیشه اهمیت دارد قلاب مسی یا قلاب های مسی می باشد. مدل و خاصیت جنس قلاب مس نرم و چکش پذیر است البته نوع خالص آن این گونه بوده، ولی آلیاژ ترکیبی آن به این صورت نیست.

قلاب های مسی بنا به خاصیت های خود دارای مصارف مختلفی هستند. انواع قلابهای مس را می توان در شکل های مختلف تولید نمود. مجموعه ما برخی از مدل ها را ارائه می دهد.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع قلابها می توانید مطالعه نمایید.

 • انواع مدل قلاب مسی
 • قیمت قلاب مس رنگ با جنس مس
 • خرید قلاب مسی سوالی شکل
 • سایزبندی قلاب های مسی
 • فروشگاه قلابهای مس

تعریف + فروش پین مسی

تعریف پین مسی، به یک میله استوانه ای با جنس فلز مسی گفته می‌ شود که برای محکم نگه داشتن اجزای ماشین آلات صنعتی در کنار هم یا در تراز مناسب ساخته شده است. بعد از نصب نمودن این پین های مسی بر روی قطعه، فشاری بر قسمت داخلی آن وارد می‌کند و این امر موجب استجکام اتصال می‌گردد. پینهای مس دارای مصارف خاصی می باشند.

قیمت پین مس نصبت به نمونه جنس آهنی بالاتر است. انواع مدل پین مسی یا پین های مسی در شکل های مختلفی قابل تولید می باشند.

بعضی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع پینها می توانید مطالعه نمایید.

 • خرید پین مسی گرد
 • خرید پین مس استوانه ای
 • انواع پین مسی چینی
 • مرکز فروش پین های مسی
 • جدول استاندارد پین های مس

تعریف + فروش خار مسی

از انواع خار مسی صنعتی می توان به خار های مسی متری، خار مس چاهار ضلعی، خار های مسی دایره ای، خارهای مس شیش ضلعی و دیگر نمونه های خار دستگیره ای مسی و غیره اشاره نمود.

در واقع در تعریف خار جنس مس نمی توان یک واحد را ارائه داد و بنا به مدل های مختلفی که دارند می توانید در دسته مربوطه مشخصات و تعاریفشان را در وب سایت دنبال نمایید.

برخی از اطلاعاتی که در دسته مربوط به انواع خارها می توانید مطالعه نمایید.

 • خرید خار مسی تخت
 • خرید خار مس هشت ضلعی
 • انواع سایز خار مسی شش گوش
 • انواع خار های مسی گرد
 • انواع خارهای مس چهار گوش

تعریف + فروش اسپیسر مسی

اسپیسرهای مسی به عنوان فاصله نگهدار رسانا و در فضای بین دو قطعه اتصالی به کار می روند. اسپیسرهای مسی اغلب به صورت نر و مادگی وجود دارند و می توان به طور عامیانه به اسپیسر پیچی شکل مسی و اسپیسر مهره ای شکل مسی تقسیم نمود.البته اسپیسر مسی تنوع مدل زیادی ندارد.

انواع اسپیسر های مسی رسانایی گرما و الکتریکی بالایی دارند.

برخی از مقالاتی که در دسته مربوط به انواع اسپیسرها می توانید مشاهده کنید.

 • مرکز فروش اسپیسر مسی
 • فروشگاه اسپیسر مس
 • تعریف اسپیسر مسی + مشخصات
 • انواع اسپیسرهای مسی
 • قیمت اسپیسر های مس

تعریف + فروش اشپیل مسی

در تعریف اشپیل مسی یا اشپیل های مسی می توان بیان نمود که برای درگیری بهتر پیچ و مهره و قطعات مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه مدل اشپیل مس برای اتصالات موقت و در مواردی که قطعات متحمل بارهای کم هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اشپیل های مسی کم مصرف می باشند و اغلب دلیل مصرف اشپیلهای مس رسانایی گرما و الکتریکی آن است.

برخی از مقالاتی که در دسته مربوط به انواع اشپیلها می توانید مشاهده کنید.

 • راهنمای خرید اشپیل مسی
 • شکل و مدل اشپیل مس
 • اشپیل مسی به انگلیسی
 • انواع سایز اشپیل های مسی
 • قیمت اشپیلهای مس

تعریف + فروش بست مسی

در تعریف بست مسی یا انواع بست های مسی می توان گفت نمونه قطعاتی با شکل های مختلف و کاربرد اتصال دهندگی دارند. قیمت بست مس نصبت به مدلی که دارد و ابعاد و اندازه هایش متفاوت است. برخی از مدل های بست های مسی در مجموعه تولید می شوند.

برخی از مقالاتی که در دسته مربوط به انواع بستها می توانید مشاهده کنید.

 • فروشگاه بست مسی
 • خرید بست مس
 • انواع مدل بست مسی
 • بست های مسی تولیدی
 • انواع سایز بستهای مس

تعریف + فروش کرپی مسی

کرپی مسی یا کرپی های مسی کم مصرف و خاص هستند. از انواع کرپی مس می توان به مدل یو شکل اشاره نمود. کرپی های مسی در شکل های کرپی یو انگلیسی، کرپی جی انگلیسی، کرپی وی انگلیسی، کرپی ال نگلیسی بیشتر دیده می شوند.

برخی از مقالاتی که در دسته مربوط به انواع کرپیها می توانید مشاهده کنید.

 • راهنمای خرید کرپی مسی
 • ساخت و فروش کرپی مس
 • تعریف کرپی مسی روکش دار
 • نحوه تولید کرپی های مسی خاص
 • انواع مدل کرپیهای مس

تعریف + فروش گل پیچ مسی

گل پیچ  مسی یا گل پیچهای مسی عضوی از ملزومات جانبی اتصالات پیچی مسی است که در سر پیچهای پلاستیکی یا فلزی نصب شده و بیشتر نقش تزئین و ایجاد نما بر روی کارها میباشد گل پیچها در اشکال مختلف وجود دارند و اغلب به شکل دایره وجود دارند.

گل پیچ مس نرم و چکش پذیر است البته نوع خالص آن این گونه بوده، ولی آلیاژ ترکیبی آن به این صورت نیست.

گل پیچ های مسی عموما خاصیت شکل پذیری دارند و قرمز مایل به نارنجی رنگ می باشند ولی اغلب روکش کروم نیکل می شوند و همچنین گلپیچهای مس رسانایی گرما و الکتریکی بالایی دارند.

برخی از مقالاتی که در دسته مربوط به انواع گل پیچها می توانید مشاهده کنید.

 • فروش گل پیچ مسی
 • راهنمای خرید گل پیچ مس
 • تعریف گل پیچ مسی و مشخصات مختلف آن
 • انواع مدل گل پیچ های مسی
 • انواع سایز گلپیچهای مس

تعریف + فروش در پوش مسی

در حال حاضر به علت کم مصرف بودن و صرفه تولید نداشتن از تولید درپوش مسی اجتناب می نماییم. در صورت نیاز به خرید درپوش مس می توانید از شرکت استعلام موجودی بگیرید و یا از بخش درپوش های پلاستیکی به جای درپوش های مسی استفاده نمایید.

درپوش های لاستیکی گرد و چهار ضلعی جایگزین مناسبی می توانند برای انواع درپوشهای مس باشند.

 

انواع تصاویر پیچ و مهره مسی و قطعات مسی 🔩

تصویر پیچ و مهره مسی

تصویر پیچ و مهره مسی را می توانید در وب سایت مشاهده نمایید، برخی از نمونه پیچ و مهره مسی در همین صفحه ارائه شده است که شکل پیچ و مهره مسی و ماهیت کلی آن را می توانید مشاهده نمایید.

در صورت نیاز به مشاهده انواع تصاویر پیچ و مهره مسی + قطعات جانبی دیگر و عکس پیچ و مهره مسی خاص به غیر از این صفحه می توانید نصبت به هر مدل از نوار منو دسته محصولات به بخش مربوطه مراجعه نمایید.

تصویر پیچ مسی

در کانال نمونه عکس پیچ مسی | شکل پیچ مسی نمایش داده شده است.

تصاویر پیچ مسی موجود تنها یک نمونه پیچ مسی موجود در فروشگاه میباشد.

انواع پیچهای مسی در شکل ها و مدل ها، اندازه ها، مارک های مختلف به فروش می رسد.

تصویر پیچ مسی, عکس پیچ مسی, شکل پیچ مسی, نمونه پیچ مسی, تصاویر پیچ مسی

تصویر مهره مسی

در کانال نمونه عکس مهره مسی | شکل مهره مسی در نمونه های مختلف را می توانید مشاهده کنید.

تصاویر مهره مسی در کانال تلگرام نمونه مهره مسی موجود در فروشگاه آپادانا پیچ میباشد.

مهره های مسی در انواع شکل ها و اندازه ها و مدل ها قابل تولید و فروش می باشد.

تصویر مهره مسی, عکس مهره مسی, شکل مهره مسی, نمونه مهره مسی, تصاویر مهره مسی

تصویر واشر مسی

در کانال نمونه عکس واشر مسی | شکل واشر مسی ارائه شده است.

تصاویر واشر مسی در کانال تلگرام نمونه واشر مسی موجود در فروشگاه می باشد.

واشر های مسی در انواع ابعاد و اندازه متفاوتی ارائه بازار خرید و فروش می شود.

تصویر واشر مسی, عکس واشر مسی, شکل واشر مسی, نمونه واشر مسی, تصاویر واشر مسی

تصویر میخ مسی

در کانال نمونه عکس میخ مسی و یا شکل میخ مسی را می توانید مشاهده نمایید.

تصاویر میخ مسی در کانال تلگرام نمونه میخ مسی وارداتی می باشد.

انواع میخهای مسی در شکل های متفاوتی واردات می شود و اغلب چینی و تایوانی می باشند.

تصویر میخ مسی, عکس میخ مسی, شکل میخ مسی, نمونه میخ مسی, تصاویر میخ مسی

تصویر پرچ مسی

در کانال نمونه عکس پرچ مسی و یا شکل پرچ مسی نشان داده شده است.

تصاویر پرچ مسی در کانال تلگرام نمونه پرچ مسی موجود در فروشگاه می باشد.

انواع پرچهای مسی در مدل ها و اندازه های مختلف متناسب با نیاز مصرف کنندگان موجود می باشد.

تصویر پرچ مسی, عکس پرچ مسی, شکل پرچ مسی, نمونه پرچ مسی, تصاویر پرچ مسی

تصویر قلاب مسی

در کانال نمونه عکس قلاب مسی و یا شکل قلاب مسی نشان داده شده است.

تصاویر قلاب مسی در کانال تلگرامی نمونه قلاب مسی موجود در فروشگاه میباشد.

انواع قلابهای مسی در مدلهای مختلف ساخته می شود.

تصویر قلاب مسی, عکس قلاب مسی, شکل قلاب مسی, نمونه قلاب مسی, تصاویر قلاب مسی

تصویر پین مسی

در کانال نمونه شکل پین مسی و یا عکس پین مسی نمایش داده شده است.

تصاویر پین مسی در کانال تلگرامی نمونه پین مسی قابل فروش است.

پینهای مسی در انواع مدلهای مختلف و سایز های متنوع ارائه می شود.

تصویر پین مسی, عکس پین مسی, شکل پین مسی, نمونه پین مسی, تصاویر پین مسی

تصویر خار مسی

در کانال نمونه عکس خار مسی و یا شکل خار مسی مشخص می باشد.

تصاویر خار مسی در کانال تلگرام نمونه خار مسی موجود در فروشگاه می باشد.

خارهای مسی در انواع مدل ها و اندازه ها متناسب با نیاز مصرف کنندگان موجود می باشد.

تصویر خار مسی, عکس خار مسی, شکل خار مسی, نمونه خار مسی, تصاویر خار مسی

تصویر اسپیسر مسی

در کانال نمونه شکل اسپیسر مسی و یا عکس اسپیسر مسی نشان داده شده است.

تصاویر اسپیسر مسی در کانال تلگرام نمونه اسپیسر مسی تولیدی یا وارداتی است.

اسپیسرهای مسی در انواع نمونه مدل های مختلف قابل تولید است.

تصویر اسپیسر مسی, عکس اسپیسر مسی, شکل اسپیسر مسی, نمونه اسپیسر مسی, تصاویر اسپیسر مسی

تصویر اشپیل مسی

در کانال نمونه عکس اشپیل مسی و یا شکل اشپیل مسی نشان داده شده است.

تصاویر اشپیل مسی در کانال تلگرامی نمونه اشپیل مسی تولید شده توسط ما است.

اشپیل های مسی در انواع مدل های مختلف و متناسب با نیاز مصرف کنندگان تولید می شود.

تصویر اشپیل مسی, عکس اشپیل مسی, شکل اشپیل مسی, نمونه اشپیل مسی, تصاویر اشپیل مسی

تصویر بست مسی

در کانال نمونه شکل بست مسی و یا عکس بست مسی را می توانید ببینید.

تصاویر بست مسی در کانال تلگرام نمونه بست مسی موجود در بخش فروش مجموعه است.

بستهای مسی در انواع مدل های گوناگون متناسب با نیاز مصرف کنندگان در تعداد بالا تولید می شود.

تصویر بست مسی, عکس بست مسی, شکل بست مسی, نمونه بست مسی, تصاویر بست مسی

تصویر کرپی مسی

در کانال نمونه عکس کرپی مسی و یا شکل کرپی مسی نمایان می باشد.

تصاویر کرپی مسی در کانال تلگرام نمونه کرپی مسی موجود در فروشگاه می باشد.

کرپیهای مسی در انواع مدل های مختلف متناسب با نیاز مصرف کنندگان قابل ساخت می باشد.

تصویر کرپی مسی, عکس کرپی مسی, شکل کرپی مسی, نمونه کرپی مسی, تصاویر کرپی مسی

تصویر گل پیچ مسی

در کانال نمونه عکس گل پیچ مسی و یا شکل گل پیچ مسی را می توانید مشاهده نمایید.

تصاویر گل پیچ مسی در کانال تلگرام نمونه گل پیچ مسی موجود در فروشگاه می باشد.

گلپیچهای مسی در انواع مدلهای گوناگون متناسب با نیاز مصرف کنندگان قابل تولید است.

تصویر گل پیچ مسی, عکس گل پیچ مسی, شکل گل پیچ مسی, نمونه گل پیچ مسی, تصاویر گل پیچ مسی

تصویر درپوش مسی

در کانال نمونه عکس درپوش مسی و یا شکل درپوش مسی نشان داده شده است.

تصاویر درپوش مسی در کانال تلگرام نمونه درپوش مسی موجود در فروشگاه است.

درپوشهای مسی در انواع مدلهای گوناگون متناسب با نیاز مصرف کنندگان فقط در تعداد بالای ۱۰۰ هزار عدد تولید می شود. در صورت نیاز به تعداد کم و خورد می توانید از نمونه های جایگزین آن درپوش های پلاستیکی و درپوش های لاستیکی استفاده نمایید.

تصویر درپوش مسی, عکس درپوش مسی, شکل درپوش مسی, نمونه درپوش مسی, تصاویر درپوش مسی

در صورت نیاز با عضویت در کانال تلگرامی مجموعه می توانید انواع عکس پیچ مهره مسی و قطعات مربوطه زیر را مشاهده نمایید. و یا با جستجو در نوار جستجوی سایت و همچنین مراجعه به دسته مربوطه از نوار منو گزینه دسته محصولات اطلاعات و تصاویر مد نظر خود را بیابید.

تصویر میخ روکش مس | تصویر پیچ آچاری مسی | عکس پیچ صنعتی مسی | عکس پیچ و مهره صنعتی مسی | عکس انواع پیچ بلند مسی | عکس خار چهار پهلو مسی | عکس مهره صنعتی مسی | عکس انواع پیچ و مهره دارای مس | عکس خار ۴ گوش مسی | تصویر پیچ گرد مسی | عکس اسپیسر پیچی مسی | عکس انواع پیچ فلز مس |  عکس انواع پیچ مسی | عکس انواع پیچ و مهره مس دار | عکس پیچ خودکار مسی | عکس مهره ۶ طرفه مسی | شکل میخ رنگ مسی و دیگر موارد.

پیچ و مهره و واشر مسی ، قیمت پیچ و مهره مسی ، تولید پیچ مهره مس ، پیچ مسی ، مهره مسی ، پرچ مسی
انواع پیچ و مهره فلز مس

کالاهای پیچ و مهره ای مسی

محصولات فروشگاه پیچ و مهره مسی تهران آپادانا

خرید پیچ آچار خور مسی

پیچ آچار خور مسی یکی از پر مصرف ترین مدل ها در این دسته از جنس می باشد. پیچ های آچار خور مسی همان پیچ شش گوش مسی می باشد. به همین علت پیچ آچار خور مسی یا پیچ های آچار خور مسی را با نام پیچ شش گوش مسی نیز می شناسند.

پیچ های ۶ گوش مسی در سایز های مختلف اغلب در انبار موجود می باشد و در صورت نیاز به تولید پیچ آچاری مسی در کمترین زمان ممکن ساخته و ارائه می شود. پیچ های ۶ گوش مسی اغلب با مهره ۶ گوش مسی مورد استفاده قرار می گیرد و البته پیچ آچاری مسی بدون مهره نیز قابل استفاده است.

خرید پیچ پیچ گوشتی خور مسی

از انواع پیچ پیچ گوشتی خور مسی می توان به پیچ های پیچ گوشتی خور مسی دو سو و پیچ های پیچ گوشتی خور مسی چهار سو اشاره نمود. برخا پیچ پیچ گوشتی خور مسی را به اسم پیچ سر گرد مسی یا سر استوانه می نامند.

پیچ ۲ سو مسی و پیچ ۴ سو مسی در ابعاد و اندازه های مختلف قابل ارائه می باشد. در مدل های پیچهای پیچگوشتی خور مسی به غیر از پیچ ۲ سو مسی و پیچ ۴ سو مسی برخی اوقات پیچ مسی دوسو چهارسو ترکیبی (پیچ سرگرد مسی دوسو چهارسو) نیز ارائه می شود. 

خرید پیچ آلن خور مسی

پیچ آلن خور مسی یا پیچ های آلن خور مسی را به اسم  پیچ آلنی مسی نیز می شناسند. پیچ های سر آلنی مسی در ابعاد مختلف واردات و برخا تولید می شود، شکل پیچ آلن مسی مانند مدل پیچ آهنی آن است با این تفاوت که جنس و یا آلیاژ آن فرق دارد.

انواع سایز پیچ آلن خور مسی در پیچ های آلن خور مسی کوچک و پیچ آلنی مسی بزرگ در شرکت یافت می شود. پیچ های سر آلنی مسی استاندارد مناسب تولید را داشته و همچنین دنده کاری پیچ آلن مسی فروشی آپادانا بدون تو رفتگی است.

خرید پیچ خودکار مسی

از انواع سایز پیچ خودکار مسی یا پیچ های خودکار مسی که با نام پیچ نوک تیز مسی یا پیچ چوب مسی نیز نام برده می شود در مجموعه ما یافت می شود. منظور از پیچ های خودرو مسی یعنی خود در محیط کار فرو می رود و به علت تیزی نوکش نیاز به ابزار خاصی نیست، البته پیچ خودرویی مسی در هر فلزی بدون مته کاری وارد نمی شود.

پیچ های خودرو مسی در سایز بندی گوناگون ریز و درشت ارائه می شود. پیچ خودرویی مسی از لحاظ شکل همانند نوع پیچ آهنی می باشد با این تفاوت که جنس و یا آلیاژ آن فرق دارد.

پیچ خودکار مسی شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است. پیچ های خودکار مسی هم می توانند دو سو و هم چهار سو باشند. پیچ نوک تیز مسی هم می تواند سر تخت و هم سر عدسی باشد.

خرید پیچ مغزی مسی

پیچ مغزی مسی یا پیچ های مغزی مسی که بعضا با نام پیچ بدون سر مسی نیز نام برده میشود در شرکت آپادانا ارائه می شود. پیچ مغزی مسی و یا پیچ بدون سر مسی اغلب تولیدی و نیاز به ثبت سفارش دارد.

پیچ های مغزی مسی اغلب ریزبار می باشند و پیچ های مغزی آلنی مسی و پیچگوشتی خور آن نصبت به نحوه بستن متفاوت عمل می کنند و نصبت به نیاز مصرف کننده پیچ مغزی پیچگوشتی خور مسی یا آلنی آن تهیه می شود. پیچ های مغزی آلنی مسی در سایز های مختلف ارائه می شود، پیچ مغزی آلنی مسی دارای انواع سایز های مختلف بر حسب کاربردشان است.

خرید پیچ متری مسی

پیچ یک متری مسی تمام رزوه برای برخی از صنایع جزو واجبات است و متاسفانه به علت کمبود و سختی تولید این قطعه کمتر در بازار دیده می شود، البته ناگفته نماند از مصرف بسیار پایینی نیز برخوردار است و برای تولیدی ها صرفه اقتصادی تولید پیچ تمام رزوه مسی میسر نیست.

همچنین مشکلاتی از قبیل استاندارد نبودن دنده یا رزوه پیچ مسی و با باز و بسته شدن به یکباره تمام رزوه ها از بین رفتن، این موضوع برای تولید کنندگان چالش ایجاد می کند و تولیدی پیچ متری مسی به مشکل تولیدش نمی صرفد.

فروش پیچ ۱ متری مسی و یا سایز های کوچکتر یعنی هر ابعادی از پیچ تمام رزوه مسی یا پیچ نیم رزوه مسی در شرکت آپادانا با کیفیت بالا و تضمینی صورت می گیرد. به جرات می توان بیان کرد از مراکز تخصصی تولید این قطعات در ایران می باشیم.

معرفی برخی از نمونه مدل های پیچ مهره فلز مس و قطعات جانبی

پیچ و مهره مسی | اتصالات پیچی مسی | اتصالات پیچی لوله مسی | پیچ مهره واشر کلمپ انشعاب برق | پیچ و مهره مسی برقی | پیچ و مهره مسی شش ضلعی | پیچ و مهره مسی تولیدی | پیچ و مهره جنس مسی | انواع گل پیچ و مهره مسی | پیچ و مهره مسی پیچگوشتی خور | پیچ و خار چهار ضلعی مسی.

پیچ مسی نمره ۸ | پیچ مس % بالا | پیچ خودکار مسی | پیچ مسی یک متری | پیچ بست مسی | پیچ نوک تیز مسی | پیچ آلن خور مسی | پیچ آلنی مسی سر تخت | پیچ دوسو چهارسو مسی | پیچ جوش مسی |  پیچ copper bolts | پیچ فلز مس الیت | پیچ چوب مسی | پیچ کپسولی مسی.

پیچ مسی کوتاه | پیچ خودرو مسی | روپیچ توپیچ چوب مسی | پیچ مغزی آلنی مسی | پیچ تزیینی مسی | پیچ سر صاف مسی | اسکرو خودکار مسی | پیچ مسی سر گرد | انواع پیچ متریک مسی.

مهره اتصالات لوله مسی | مهره مسی نمره ۳ | مهره اسپیسر مسی | مهره لوله مسی | مهره لول مسی | مهره مسی ۶ گوش | مهره اسپیسر شش طرفه مسی | مهره مسی گرد | مهره اسپیسر بلند مسی |مهره واشر دار مسی | مهره ماسوره مسی وافور | مهره بلند گرد مس دار | مهره مسی خروسکی | مهره پرچ مسی | مهره مسی باریک.

واشر مسی ضخیم | واشرمسی نازک | خار واشری مسی | واشر مسی گرد | واشر تخت مسی | واشر مسی فنری | واشر پیچ مسی خودرویی | واشر مسی پیچ کارتل | واشر مسی بزرگ | واشر مسی کوچک.

پرچ مسی سر عدسی | میخ پیچ فلز مس | میخ مسی ریز | پرچ مسی سر تخت | میخ پرچ مسی انبری | پرچ مسی سر گرد | میخ مسی رنگ | انواع میخ پرچ فلز مس | میخ پرچ چکشی مس | پرچ پلاک مسی | گل میخ پونزی مسی | پرچ مسی چکش خار | copper nails | پرچ مسی ضربه خور.

بست مسی کنتور | کرپی مسی ارت | بست یو شکل مسی | بست لوله مسی | کرپی مسی یو | سر باطری مسی سیستم صوتی | بست باطری مسی | بست اتصال سیم برق مسی | میله مسی | میلگرد مسی.

پین مسی استوانه | خار شش گوش مسی | عکس خار مسی یک متری | پین تخت مسی | اشپیل ساده مسی | خار مهره مسی | پین مسی گرد | شاخه شش گوش مسی | شاخه گرد مسی | شاخه استوانه مسی | شاخه هشت ضلعی مسی | اشپیل پین مس.

ساخت و تولید پیچ و مهره مسی

ساخت و تولید پیچ و مهره مسی به علت چکش خوار بودن بالای فلز مس و تقریبا نرم بودن فلز پروسه ای واقعا دشوار و تخصصی می باشد و نیاز به ترکیب چند روش تولید و ساخت و بعضا ترکیبات خاص شیمیایی از فلزات برای ایجاد مقاومت استاندارد پیچ و مهره مسی تولیدی را دارد.

تولید پیچ و مهره به روش سرد، تولید پیچ و مهره به روش گرم، روش های مختلف مانند روش ماشینکاری و cnc، تراشکاری، پخ زنی، برش کاری، قلاویز و حدیده سخت کاری، صیقل و سایش، پوشش و روکش، روش خمکاری و دیگر موارد برخا به صورت تلفیقی برای تولید و ساخت پیچ مهره مسی مورد استفاده قرار می گیرد که نشان از پیچیدگی تولید این قطعات دارد.

برخا به دلیل عدم توانایی تولید در داخل کشور به علت کمبود امکانات و دستگاه ها، برخی قطعات از کشور های اروپایی مثل آلمان و انگلیس واردات می شود.

ویژگی ها و کاربرد پیچ مهره مسی

با بررسی کاربرد ها و استاندارد جدول آچار خور پیچ ها یا جدول رزوه و دنده پیچ و مهره ها و بررسی لیست انواع پیچ و مهره مسی یا هر نوع آلیاژ دیگر به کاربرد مخصوص همان مدل محصول پی خواهید برد ولی در اینجا تاکید بر لیست انواع پیچ و مهره فلز مس (مخصوص متریال فلز مس) داریم.

برخی از کاربرد ها و ویژگی پیچ و مهره مسی را می توان به موارد زیر ربط داد:

۰۱ | هدایت حرارتی بالایی دارد.

۰۲ | استحکام مفید با شکل‌ پذیری بالایی دارد.

۰۳ | مقاومت در برابر خوردگی در طیف وسیعی از محیط‌ ها را دارد.

۰۴ | واکنش پذیری شیمیایی پایینی دارد.

۰۵ | خواص ضد باکتریایی دارد و در صنایع غذایی کاربردی است.

۰۶ | فلز مس به خوبی با فلزات دیگر ترکیب می­شود و آلیاژ مناسبی را به‌ ­وجود می آورد.

۰۷ | بهترین فلز برای هدایت جریان برق در مدار­های الکتریکی و ایجاد الکتریسیته مورد نیاز در صنایع مختلف است.

۰۸ | قابلیت ماشین کاری مناسبی دارد و از استحکام کششی استانداردی برخوردار است.

🔎 سوالات تکراری در مورد خرید

بعد از خرید پیچ و مهره مسی چقدر زمان میبرد سفارش تحویل شود؟

اگر کالا آماده باشد همان روز ارسال می شود و اگر نیاز به تولید قطعه باشد نصبت به تعداد سفارش و برنامه خط تولید شرکت دو الی هفت روز کاری زمان می برد البته لازم به ذکر است اغلب قطعات در این دسته از آلیاژ، فلز مس به علت خاص بودن نیاز به تولید دارد.

هر مدل پیچ و مهره جنس فلز مس با هر تعدادی تولید می نمایید؟

خط تولید ما اغلب قطعات را نصبت به نمونه و نقشه پشتیبانی می نماید مگر اینکه در دسته محصولات معرفی شده شرکت آپادانا نباشد. در موارد تولیدی تعداد دقیق باید به بخش فروش ما اطلاع داده شود تا نتیجه پس از بررسی به شما اعلام شود.

لازم به ذکر می باشد ما تولید انواع پیچ و مهره و واشر ها و قطعات مربوط به آن ها را در انواع جنس مختلف به صورت تخصصی پشتیبانی می نماییم مانند پیچ و مهره آلومینیومی و پیچ و مهره پلاستیکی و دیگر موارد.

جهت بررسی و کسب اطلاعات برای خرید پیچ و مهره پلاستیکی می توانید کلیک کرده و مشاهده نمایید.

🛒 نحوه خرید پیچ مهره مسی از شرکت آپادانا 

بعد از مطالعه کامل این صفحه علاوه بر اضافه شدن اطلاعاتتان اغلب سوالات قبل خرید خود را پاسخ می گیرید و نیازی به تماس تلفنی و پرسش و پاسخ نمی ماند.

سپس با مشخص نمودن محصول مورد نیاز خود (ابعاد و مشخصه های لازم) و تعداد مورد نیاز برای سفارش با دفتر فروش تماس بگیرید.

استعلام موجودی و قیمت ارائه می شود و با تایید شما در کمترین زمان سفارش خود را تحویل می گیرید.

📢 نکات مهم

» تمامی حقوق کپی رایت برای شرکت محفوظ می باشد و بدون پیوند به منبع (این صفحه) کپی مجاز نمی باشد.

» تمام مطالب این صفحه با دقت مطالعه شود تا ااطلاعات قبل خرید مناسبی کسب نموده و خرید استانداردی داشته باشید.

» در صورت وجود هر گونه سوالی می توانید در قسمت دیدگاه ها درج نمایید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

» برای ثبت سفارش و خرید می توانید با یکی از شعبات تماس گرفته تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی نمایند.

2 دیدگاه دربارهٔ «پیچ و مهره مسی»

 1. مجتبی سبقت اللهی

  تشکر از شما واقعا به عهدتون که سرعت و کیفیت بود عمل کردین سر موقع و همون مدل که میخاستم به دستم رسید دقیقا همون پیچو مهره مس که میخاستم
  کیفیتشون واقعا و انصافا سطح بالا بود احساس میکنم از نمونه خارجی هم بالاتر بودش
  فقط آقای رشیدی طی تماس اولیه توضیح کاملی بره خرید نمیداد انگار کم حوصله بود اگه یکم مهربونتر باشن بهتره

  1. با سلام و خدا را شکر که رضایت کامل از کالای سفارشیتون داشتین.
   ما خود را موظف می دانیم که به ضمانت های خود در قبال مشتریان عزیزمان عمل نماییم.
   محصول ارسالی شما تولید داخل نبود و وارداتی و با کیفیت بود درست است و استاندارد های اروپایی داشت و فقط برشکاری طول آن توسط ما انجام شده بود.
   در مورد بخش فروش پیگیری انجام شد و با تشکر از انتقاد شما بابت این موضوع مهم که ما را در جریان گذاشتید.
   زمان تماس شما در چند روز اخیر با کارشناس فروش مربوطه در ساعات غیر اداری بوده که پاسخگو بوده اند.
   با این حال برخی سوالات شما مربوط به بخش تولید و تخصصی بوده که ایشان اطلاع تخصصی نداشتند و نخواسته اطلاعات ناقص بدهند.
   با این حال اگر پاسخگوی تلفنی در نحوه پاسخگویی ضعیف عمل کرده است پوزش ما را بپذیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

پیمایش به بالا