پیچ کرپی ایرانیت | بست کرپی ایرانیت

راهنمای خرید پیچ کرپی ایرانیت | خرید بست کرپی ایرانیت

جهت خرید پیچ کرپی ایرانیت سیمانی و یا خرید بست کرپی ایرانیت با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب متناسب با نیاز و مصرفی که دارید باید به اطلاعاتی که در این صفحه منتشر شده آگاه باشید تا خرید قلاب کرپی ایرانیت ارزان قیمت و با کیفیتی داشته باشید و از خرید کرپی ایرانیت خود احساس رضایت داشته باشید.

نمونه مدل های پیچ قلاب نگهدارنده قوطی و پروفیل های زیر سقف های شیروانی و یا مدل های پیچ کرپی ورق ایرانیت دارای تنوع شکل و مدل، اندازه و سایز، رنگ و گالوانیزه، جنس و متریال، مارک و برند، قیمت و کیفیت زیادی می باشند. نگران نباشید در این مقاله کمک میشود انتخاب مناسبی داشته باشید.

قبل از مطالعه این صفحه قابل توجه است که بدانید تولید و ساخت و فروش انواع پیچ کرپی ایرانیت سیمانی و فروش انواع پیچ قلاب ایرانیت سیمانی به همراه مهره های آن ها و واشر های فلزی و پلاستیکی و لاستیکی و قیری و غیره در مجموعه ما ارائه میشود.

ساخت و تولید کرپی ایرانیت سیمانی در اندازه های ریز و درشت با کیفیت و قیمت مناسب جهت نصب انواع ورق های آردواز، ورق های شیروانی، ورق سیمانی و فایبرگلاس ها بر روی لوله ها و پروفیل قوطی ها به صورت روکش شده ضد زنگ و خود رنگ نیز ارائه میشود.

تنوع مدل قلاب پروفیل ایرانیت و یا مدل قلاب قوطی آهنی ایرانیت در مجموعه بالا میباشد تا مصرف کنندگان به راحتی بتوانند سایز ها و مدل های خاص را نیز تهیه و مصرف نمایند.

انواع مدل کرپی ایرانت در سایزهای مختلف و جنس های متنوع آهنی گالوانیزه و استیل و غیره انجام میپذیرد و فروش کرپی ایرانیت سیمانی در دو صورت عمده فروشی کرپی ایرانیت سیمانی و خرده فروشی کرپی ایرانیت سیمانی صورت میگیرد و در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط تهران و ایران ارسال میشود.

در این صفحه شما از موارد زیر اطلاعات مفیدی کسب مینمایید.

 • انواع مدل کرپی ایرانیت سیمانی
 • انواع سایز کرپی ایرانیت سیمانی
 • انواع جنس کرپی ایرانیت سیمانی
 • انواع رنگ کرپی ایرانیت گالوانیزه
 • انواع مارک گرپی ایرانیت
 • انواع قیمت کرپی ایرانیت / لیست قیمت کرپی ایرانت
 • انواع تصویر کرپی ایرانیت سیمانی
 • مراکز خرید کرپی ایرانیت سیمانی
 • نحوه اندازه گیری کرپی ایرانت سیمانی
 • نحوه گرفتن اندازه پیچ کرپی L شکل

 

نحوه خرید کرپی ایرانت | نحوه فروش کرپی ایرانیت سیمانی

برای خرید پیچ کرپی ایرانیت سیمانی مناسب پیشنهاد میشود قبل از هر کاری کمی زمان گذاشته و این صفحه را با دقت بررسی و مطالعه نمایید و موارد زیر را در نظر بگیرید.

۰۱ | مدل مورد نیاز برای خرید پیچ کرپی ایرانیت سیمانی یا دیگر نمونه ها را نصبت به محل نصب و شرایط نصب انتخاب کنید.

۰۲ | جنسی که می خواهید برای خرید پیچ کرپی ایرانیت داشته باشد را نصبت به موقعیت مثل روطوبت محیط یا در قرار گرفتن مایعات و فشار ها در نظر بگیرید.

۰۳ | اندازه و سایز دقیق تمام ابعاد پیچ کرپی ایرانیت مصرفی خود را بگیرید که در ادامه نحوه اندازه گیری بست کرپی ایرانیت سیمانی را آموزش داده ایم که میتوانید از آن استفاده کنید.

۰۴ | روکش یا پوششی که مد نظرتان است و همچنین رنگ آبکاری روی کرپی ایرانت فلزی را انتخاب نمایید تفاوت زیادی در طول عمر و کیفیت پیچ کرپی ایرانیت گالوانیزه استاندارد با نمونه های معمولی است که به آن باید دقت کنید.

۰۵ | قیمت پیچ کرپی ایرانیت استاندارد و یا قیمت بست کرپی ایرانیت استاندارد که موضوع مهمی است را در نظر بگیرید تا قیمت مناسب نصبت به کیفیت محصول تهیه نمایید.

۰۶ | حتما سعی نمایید از فروشگاه پیچ کرپی ایرانیت متخصص یا فروشگاه بست کرپی ایرانیت سیمانی معتبری محصولات خود را تهیه کنید تا دچار خرابی ها و مشکلات بعد از خرید نشوید.

این ۶ مورد مهم و کلی در نحوه خرید و فروش پیچ کرپی ایرانیت سیمانی و خرید فروش بست کرپی ایرانیت سیمانی بود و جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما این صفحه را کامل مطالعه نمایید.

در مورد فروش پیچ کرپی ایرانیت سیمانی میتوانیم بگوییم شرکت تولیدی آپادانا انواع مدل و سایز پیچ کرپی ایرانیت با کیفیت بالا و قیمت پایین را به تمام مصرف کنندگان در کمترین زمان انجام مینمایید. و سابقه بالای ۱۵ ساله شرکت در تولید و فروش پیچ کرپی ایرانیت سیمانی این موضوع را صحت میبخشد.

همکاری با کارخانجات و شرکت های معتبر و بزرگ یکی دیگر از امتیازات ما در زمینه واردات و تولید و ساخت پیچ کرپی ایرانیت سیمانی و ساخت بست کرپی ایرانیت سیمانی و ساخت قلاب کرپی ایرانیت سیمانی است که نشان از تنوع در محصولات موجود را دارد.

 

انواع مدل پیچ کرپی ایرانیت | انواع مدل بست کرپی ایرانیت

انواع مدل پیچ کرپی ایرانت سیمانی و یا انواع مدل بست کرپی ایرانت سیمانی وجود دارد که نیاز است از کلیت آن ها اطلاع داشته باشید تا مدل یا شکل قلاب کرپی ایرانت استاندارد و مناسب با مصرف خودتان را انتخاب نمایید.

نقش کلی کرپی قلاب نگهدارنده پروفیل، نگه داشتن سقف ها و قوطی پروفیل های فلزی در جای خود یا نگهداری لوله ها و تاسیسات زیر سقف است و بر این اساس نصبت به محل مصرف و کاربردشان از انواع شکل پیچ کرپی شیروانی یا انواع شکل بست کرپی ایرانیت سیمانی تشکیل میشوند که ما به معرفی انواع بست کرپی ایرانیت سیمانی خواهیم پرداخت.

برخی نمونه مدل های کرپی ایرانت سیمانی و نمونه سایز های کرپی ایرانت سیمانی پر مصرف تر در ادامه معرفی شده است که میتوانید آن ها را بازدید نمایید.

پیچ کرپی پروفیل ۱۰ در ۱۰، پیچ قلاب پروفیل ۲۰ در ۲۰، قلاب بست پروفیل ۳۰ در ۳۰، پیچ کرپی قوطی ۴۰ در ۴۰، پیچ قلاب قوطی ۵۰ در ۵۰، بست کرپی شیروانی سنگین ۶۰ در ۶۰، بست کرپی فایبر گلاس گالوانیزه شده ۷۰ در ۷۰، پیچ کرپی قوطی ۱۰۰*۴۰، قلاب کرپی قوطی ۴۰*۳۰ و دیگر سایز ها مانند.

پیچ کرپی قوطی ۲۰*۲۰، پیچ کرپی قوطی ۴۰*۲۰، پیچ کرپی قوطی ۲۰ در ۶۰، بست کرپی ایرانیت ۴۰ در ۳۰، قلاب کرپی ال شکل ۱۰ در ۳۰، کرپی ایرانت پروفیل ۲۰ در ۳۰ و غیره.

نمونه های خاص تر انواع بست کرپی ایرانت شامل:

پیچ کرپی ایرانیت ۸۰ در ۸۰ و پیچ کرپی ایرانیت ۱۰۰ در ۱۰۰، بست کرپی ایرانت ۶۰ در ۴۰، و پیچ کرپی قوطی پروفیل های مختلف در سایز های پروفیل سنگین صنعتی و پروفیل های سبک مختلف و همچنین لوله ها و میلگرد های گرد.

انواع کرپی مخصوص ایرانیت سیمانی ال شکل زبانه دار، پیچ کرپی ورق های گالوانیزه، بست کرپی ال شکل فایبرگلاس، ست کامل کرپی ایرانت با مهره شش ضلعی و واشر فلزی پلاستیکی، ست کامل کرپی ایرانیت با مهره و واشر فلزی غیری، پیچ کرپی پروفیل با واشر آببندی، پیچ کرپی ورقهای پوششی ایرانیت، قلاب کرپی نگهدارنده ورق طرح سفال.

این مدل ها تنها برخی از موارد مصرفی بود شکل های مختلف بست کرپی ایرانیت سیمانی و یا فلزی مختلفی از لحاظ ظاهری وجود دارند که میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

پیچ کرپی ایرانیت ال شکل / پیچ کرپی ایرانیت L شکل

پیچ کرپی ایرانیت جی شکل / پیچ کرپی ایرانیت J شکل

پیچ کرپی ایرانیت عصایی شکل / پیچ کرپی ایرانیت خمیده

پیچ کرپی ایرانیت گرد / پیچ کرپی ایرانیت مثلثی

پیچ کرپی ایرانیت ال شکل زبانه دار یا نگهدارنده

خرید پیچ کرپی ایرانیت سیمانی، فروش بست کرپی ایرانیت، قلاب کرپی ایرانت، پیچ کرپی پروفیل، کرپی قوطی، واشر قیری فلزی
عکس پیچ کرپی ایرانیت سیمانی

انواع سایز پیچ کرپی ایرانت | انواع اندازه کرپی ایرانیت

اندازه قلاب کرپی ایرانت سیمانی دارای تنوع بالایی می باشد و از به سایز قلاب کرپی ایرانت کوچک و ریز، قلاب کرپی سقفی متوسط و قلاب کرپی ایرانت بزرگ تقسیم میشوند. از قسمت های مهم برای کرپی لوله ایرانیت در اندازه گیری میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • قطر پیچ یا قسمت رزوه کاری شده / دنده کاری شده

 • طول قسمت اصلی سر تا سر یا ارتفاع کلی.

 • طول قسمت خمیده یا ال شکل که قوطی پروفیل یا میله در آن قرار میگیرد.

 • طول قسمت نگهدارنده یا برآمده از انتهای بخش ال شکل که نگهدارنده قوطی پروفیل ها است.

برخی از ضخامت، قطر هایی که در نمونه های پیچ کرپی ایرانیت فلزی دیده میشود:

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۳ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۴ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۵ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۶ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۸ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۱۰ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۱۲ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۱۴ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۱۶ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۱۸ میلیمتر

اندازه پیچ کرپی ایرانیت نمره ۲۰ میلیمتر

برخی از ارتفاع یا طول هایی که در نمونه های پیچ کرپی ایرانیت فلزی دیده میشود:

سایز بست کرپی ایرانیت ۴ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۶ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۷ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۸ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۹ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۱۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۱۲ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۱۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۱۸ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۲۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۲۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۳۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۳۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۴۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۴۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۵۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۵۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۶۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۶۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۷۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۷۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۸۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۸۵ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۹۰ سانتیمتر

سایز بست کرپی ایرانیت ۱۰۰ سانتیمتر

 

انواع جنس قلاب کرپی ایرانت | انواع بست کرپی ایرانیت سیمانی

جنس قلاب ایرانیت یکی از موارد مهم میباشد که باید به آن دقت نمود. نصبت به مقاومت، طول عمر و ضریب تحمل وزن، خوردگی در برابر آب یا زنگ زدگی و موارد دیگر از آلیاژ و متریال های قلاب کرپی ایرانتی است که مشخص میشود.

مثلا جنس پیچ ایرانیت آهن نرم از آهن سخت کاری شده ضعیف تر و همچنین ارزانتر است ولی ضریب تحمل کم دارد و خطرناک میباشد. بهتر است برای ایمنی ساختمان از متریال های استانداردی استفاده شود.

برخی از جنس های پیچ کرپی های ایرانتی شامل مارد زیر است:

پر مصرف ها بست کرپی ایرانیت آهنی گالوانیزه سفید، بست کرپی ایرانیت آهنی سختکاری شده روکش دار، بست کرپی ایرانیت استنلس استیل، بست کرپی ایرانیت استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶، قلاب کرپی ایرانت فولادی یا خشکه است.

در موارد خاصی نمونه قلاب کرپی ایرانت برنجی، جنس قلاب کرپی ایرانت مسی، قلاب کرپی ایرانت آلومینیومی نیز میتواند تولید یا واردات شود.

 

لیست قیمت پیچ کرپی ایرانیت | لیست قیمت کرپی ایرانیت سفید و سیاه

برای اطلاع از قیمت کرپی ایرانیت کوچک، قیمت کرپی ایرانت بزرگ، قیمت بست کرپی ایرانیت با واشر و مهره، قیمت کرپی ال ایرانیت دهنه باز، قیمت کرپی ایرانیت ال شکل گالوانیزه سفید و قیمت پیچ کرپی فولادی ایرانیت و دیگر مدل ها و سایز ها میتوانید با دفتر فروش تماس گرفته و با ارائه مشخصات و تعداد مصرفتان موجودی و قیمت بگیرید.

صنایع پیچ و کرپی آپادانا تولید و ارائه دهنده انواع کرپی های ایرانیتی در شکل ها و سایز های مختلف با بهترین قیمت و کیفیت و تنوع در محصولات در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

تصاویر کرپی ایرانیت سیمانی در مدل های مختلف را میتوانید در وب سایت مشاهده نمایید در زیر نمونه عکس کرپی ایرانیت ارائه شده است.

 

نحوه اندازه گیری ابعاد کرپی ایرانیت سیمانی

تصویر نحوه اندازه گیری ابعاد کرپی ایرانیت در ادامه ارائه شده تا به راحتی با دادن مشخصات اندازه به کارشناسان فروش ما دچار اشتباه نشوید و به راحتی سفارش خود را ثبت و تحویل بگیرید. در زیر نمونه عکس کرپی ایرانیت و یا شکل کرپی ایرانیت را با مشخصات فنی میتوانید مشاهده نمایید.

برای نمونه به تصویر کرپی ایرانیت ال شکل زیر توجه نمایید، در شکل زیر نحوه اندازه گیری ابعاد کرپی ایرانیت نشان داده شده است. این ابعاد مهمترین قسمت ها در سفارش خرید بست کرپی ایرانت است.

انواع سایز کرپی ایرانیت، ابعاد پیچ کرپی ایرانت فلزی، بست کرپی ایرانت سیمانی، تولید کرپی ایرانیت
قسمت های مهم اندازه کورپی ایرانیت

قلاب کرپی ایرانیت سیمانی | پیچ کرپی ایرانت | بست کرپی ایرانت؟

کدام نام صحیح است؟ در واقع همه ای نام ها یکی است و برخا نصبت به صنایع مختلف و کاربر هایی که این قطعات ارائه میدهند از این نام ها برای این اتصال پیچ و مهره ای استفاده میشود.

 

اطلاعات جانبی درباره انواع کرپی ایرانت سیمانی و انواع کرپی سقف

نمونه مدل کرپی ال شکل سقف شیروانی یکی از اتصالات پیچ و مهره ای پر کاربرد در سقف‌ ها در صنعت ساخت و ساز است. جهت نصب سقف شیروانی یا سقف سیمانی در انواع خانه ها و ساختمان ها یا آلاچیق ها و موارد مربوطه نیاز به این قطعات می باشد و هر ساختمانی برای زیبایی و جلوه‌ خاص و مهم تر از آن امنیت و ایمنی نصب نیاز به آن ها دارد.

پیچ کرپی ال شکل سقف شیروانی یا سیمانی باید از فلزات مقاوم با پوشش‌ های استاندارد تولید شود که به آن امکان می‌دهد تا در برابر عوامل جوی و زمان مقاومت نماید و پس از مدتی کارایی خود را از دست نداده و دچار صدمات و خرابی ها نشود. با این حساب بهتر است از مراکز  و فروشگاه معتبری این پیچ و مهره کرپی ایرانتی را تهیه نمود.

محصولات تولیدی پیچ کرپی ایرانت موجود در شرکت آپادانا در برابر ضربه، حرارت، رطوبت، فشارهای وارده و سایش و سایر عوامل تخریبی مقاومت استانداردی دارد تا نصب و استفاده آن در مراکز مختلف به راحتی انجام گرفته و در طول زمان دچار خمیدگی و شکستگی و تخریب نشود. این موضوع به معنای کاهش هزینه‌ های نصب و نگهداری و صرفه‌جویی در زمان و انرژی است.

با ین حساب انواع شکل پیچ کرپی ال شکل سقف شیروانی و دیگر مدل های موجود در شرکت پیچ و کرپی آپادانا، به دلیل ویژگی‌ های ذکر شده، از بهترین گزینه‌ ها برای انتخاب و خرید جهت ساخت و ساز ساختمان‌ های مختلف است.

شرکت ما با محصولات استاندارد و با کیفیت و قیمت مناسبی که ارائه میدهد به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است و اغلب پروژه ها را پشتیبانی مینماید.

در نهایت، اگر به دنبال تهیه و خرید کرپی ایرانتی سیمانی و یا دیگر مدل ها با جنس درجه یک و مقاوم، ظاهر مناسب، روکش گالوانیزه استاندارد، عملکرد بالا و دوام بالا میباشید، پیچ مهره و کرپی های ایرانتی شرکت آپادانا از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود.

جهت مشاهده دیگر مدلهای مختلف روی پیوند زیر کلیک نمایید و محصولات دیگر را با تصاویرشان مشاهده نمایید.

انواع پیچ کرپی فلزی

امید داریم این مقاله به شما جهت تصمیم مناسب برای انتخاب و خرید کرپی های ایرانیت کمک نموده باشد. در صورت وجود هر سوال فنی یا مشاوره و راهنمایی میتوانید سوالات خود را در بخش نظرات بپرسید تا سریعا کارشناسان فنی پاسخ شما را ارائه دهند.

همچنین جهت خرید با کارشناسان فروش از طریق شماره تماس های شرکت ارتباط بگیرید.

2 دیدگاه دربارهٔ «پیچ کرپی ایرانیت | بست کرپی ایرانیت»

 1. فرهاد آقایی

  با تشکر از مطلب خوبتون بنده نصاب ورق های ایرانتی تو رشت هستم
  به نظرم واشر لاستیکی بره آب بندی کورپی ایرانت بهتر جواب میده

  1. با درود و سپاس از نظرتان.
   با نظر شما موافق میباشم.
   منتهی برخی مشتریان و مصرف کنندگان نصبت به شرایطی از نمونه واشر های قیری برای کرپی ایرانتی استفاده مینمایند.
   به هر حال بابت تنوع محصولات ما از هر دو مدل واشر لاستیکی فلزی و واشر قیری فلزی برای نصب ورق های شیروانی و دیگر موارد موجود داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

پیمایش به بالا