پیچ و مهره دستگیره درب

معرفی انواع پیچ و مهره دستگیره درب جهت خرید + قیمت

در این صفحه به معرفی انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب و یا (پیچ و مهره فیکس دستگیره درب) پرداخته می شود و به انواع شکل ها و جنس ها، انواع سایز ها، انواع رنگ یا روکش گالوانیزاسیون و قیمت پیچ مهره دستگیره درب اشاره می شود تا با مطالعه کامل این صفحه سوالی برای خریدار باقی نماند.

در ابتدا لازم است به این نکته توجه شود که منظور از این مدل پیچ و مهره دستگیره در، مطالب منتشر شده در این صفحه مربوط به دسته درب و پنجره های ساختمانی می باشد مثل پیچ دستگیره درب های ورودی ساختمان، و یا مهره دستگیره درب ورودی اتاق و همچنین پیچ فیکس دستگیره درب ضد سرقت و موارد مشابه آن ها که لازم است بدانید با نمونه های خودرویی این مدل ها تفاوت چشمگیری دارند.

انواع پیچ دستگیره کابینت و یا پیچ فیکس کابینت نیز می تواند در این دسته قرار گیرد ولی از لحاظ ظاهری و سایز بندی تفاوت هایی با پیچ و مهره های دستگیره در های ورودی ساختمانی دارد.

با مطالعه کامل این بخش به تفاوت در مدل ها یا سایزها و جنس ها و دیگر موارد مهم مانند کوچکترین سایز پیچ فیکس ریز یا پیچ فیکس درشت، پیچ و مهره دوسر رزوه دستگیره در خانه، پیچ دو طرفه دستگیره درب منزل، مهره برنجی دستگیره در لوکس و پیچ و مهره فلزی دستگیره درب معمولی، پیچ و مهره دستگیره رزت و پیچ مهره فیکس ثابت و غیره پی خواهید برد و انتخاب مناسب جهت مصرف خود خواهید داشت.

قیمت برای خرید پیچ و مهره دستگیره درب به موارد مختلفی بستگی دارد. قیمت پیچ و مهره اتصال دستگیره درب نصبت به جمع دو قطعه یعنی قیمت پیچ اتصال دستگیره درب و قیمت مهره اتصال دستگیره درب تعیین میشود.

تقاضا و درخواست بازار دستگیره فروشان نصبت به پیچ و مهره مرغوب دستگیره درب در اشکال و مدل‌ های متنوع بیشتر است تا نصبت به نمونه پیچ و مهره دستگیره در ارزان قیمت و بی کیفیت تر.

در این صفحه با انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب ضد سرقت و درب های معمولی آشنا می شوید و با متریال و مواد اولیه تولیدی انواع جنس پیچ و مهره دستگیره درب فلزی آشنا می شوید در مورد انواع سایز پیچ و مهره دستگیره درب کوچک و بزرگ و کوتاه و بلند می خوانید همچنین به اهمیت انواع مارک پیچ و مهره دستگیره درب چینی و ایرانی و تایوانی نیز پی می برید.

و جهت خرید و استعلام قیمت پیچ و مهره دستگیره درب دو طرفه یا به صورت تک تک می توانید با فروشگاه تماس بگیرید که با مطالعه کامل این صفحه متوجه اختلاف قیمت ها نیز خواهید شد که چه مواردی بر قیمت خرید و فروش تاثیر گذار است به طور مثال انواع رنگ پیچ و مهره دستگیره درب گالوانیزه یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت است.

قبل از خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب و یا استعلام قیمت پیچ و مهره فیکس دستگیره درب پیشنهاد میشود کمی زمان گذاشته و این صفحه را مطالعه و انواع عکس پیچ مهره دستگیره در و ویدیو موجود را مشاهده نمایید.

همچنین خرید عمده پیچ و مهره دستگیره درب و خرید خورده پیچ و مهره دستگیره درب نیز بر قیمت تاثیر گذار است و قطعا قیمت خرید ۱۰ عدد با قیمت خرید ۱۰۰ هزار عدد فرق دارد.

ویدیو انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب

جهت مشاهده دیگر محصولات از دسته محصولات سایت استفاده نمایید

انواع مدل پیچ و مهره فیکس دستگیره درب

جهت معرفی انواع پیچ مهره فیکس دستگیره در می توان به نحوه کاربرد و قسمت های آچار خور آن ها و محل نصبشان نصبت به دستگیره های مختلف درب و پنجره ها دقت نمود. در این بخش به معرفی انواع مدل پیچ و مهره دستگیره درب پرداخته میشود تا نصبت به نمونه مد نظر انتخاب مناسبی برای خرید داشته باشید. نات بولت دستگیره پلاک از دیگر نامهای این قطعه است.

پیچ  و مهره های دستگیره درب، اتصالات دنده کاری شده یا رزوه دار هستند که برای اتصال دستگیره در به درب استفاده می شوند. آنها معمولاً از یک محور فلزی نازک و بلند با انتهای رزوه ای تشکیل میشوند. انتهای رزوه ای به پیچ اجازه می دهد تا در سوراخی که از قبل سوراخ شده در دستگیره در قرار گرفته، از آن عبور کرده و وارد در شود.

مشخصات پیچ و مهره دستگیره درب باعث میشود که مدل و یا شکل آن مشخص شود. پیچ و مهره مخصوص اتصال دستگیره درب ساختمانی و کابینت و کمد با یک دیگر متفاوت است. ولی در کلیت جزو اتصالات لوازم ساختمانی و لوازم یراق آلات می باشند.

در زبان لاتین به انگلیسی door handle bolts و یا Door Handle Fixing نوشته می شود.

نحوه کاربرد و بسته شدنشان به صورت رو پیچ تو پیچ شدن روی دستگیره ها است و به همین جهت برخا به آن ها پیچ روپیچ توپیچ دستگیره یا مهره روپیچ توپیچ دستگیره نیز می گویند و این مدل پیچ و مهره مخصوص پلاک دستگیره درب ها می باشند.

شکل سری مهره های درب و پیچ های درب یا گل پیچ و گل مهره یکی از مهم ترین قسمت هایی است که در شکل و مدل تاثیر می گذارد. نوع رزوه ها و دنده کاری روی بدنه و یا داخل حفره ها نیز از دیگر عوامل موثر در شکل پیچ و مهره دستگیره درب های مختلف است.

انواع پیچ و مهره بلند دستگیره درب، انواع مدل پیچ و مهره دو طرفه دستگیره، پیچ و مهره دستگیره درب طلایی یا زرد و پیچ و مهره دستگیره درب سفید کروم یا نقره ای نمونه های پیچ گوشتی خور دو سو و نمونه های چهار سو خور برخی از نمونه مدل و شکل ها را تشکیل می دهند.

خرید پیچ و مهره دستگیره درب آهنی، خرید پیچ و مهره دستگیره درب برنجی، خرید پیچ و مهره دستگیره درب استیل به ترتیب بیشتر و مصرفی تر می باشد. در واقع قیمت پیچ و مهره آهنی دستگیره در به علت مناسب تر بودن از دیگر آلیاژها مصرفی تر است و کاربرد بیشتری دارد.

خرید پیچ و مهره دستگیره درب، فروش پیچ و مهره فیکس دستگیره درب، روپیچ تو پیچ دستگیره در
فروشگاه انواع پیچ و مهره دستگیره درب

انواع پیچ دستگیره درب

نمونه های پیچ های دستگیره در دارای تنوع مدل و شکل مختلفی هستند که نمونه های پر مصرف و برخی موارد خاص در ادامه معرفی شده است که در انبار شرکت موجود می باشد و مصرف کنندگان می توانند با تماس با دفتر فروش استعلام موجودی و قیمت پیچ دستگیره درب مد نظرشان را بگیرند.

پیچ بلند دستگیره درب، پیچ دو طرفه دستگیره، پیچ فیکس دستگیره درب ضد سرقت، پیچ قفل درب چوبی، پیچ فیکس ریز، پیچ فیکس ام دی اف، پیچ دستگیره کابینت، پیچ فیکس کابینت، پیچ پلاک دستگیره، پیچ کوتاه دستگیره درب، پیچ برنجی دستگیره درب، پیچ استیل دستگیره در، پیچ آهنی دستگیره در، پیچ پیچگوشتی خور دستگیره درب در مدل های پیچ پیچگوشتی خور دو سو دستگیره در، پیچ پیچگوشتی خور چهار سو دستگیره در و پیچ پیچ گوشتی خور ۲سو ۴سو دستگیره درب.

پیچ دستگیره کارتی، پیچ دستگیره هوشمند، پیچ سرتخت دستگیره در، پیچ سر عدسی دستگیره در، پیچ کونیک قفل و لولایی و دیگر نمونه های خاص.

انواع مهره دستگیره درب

از انواع مهره های دستگیره درب می توان به موارد زیر اشاره نمود که برخی از آن ها مصرفی بوده و برخی جزو نمونه های خاص و کم یاب تر محصوب می شوند و جهت استعلام موجودی و قیمت مهره دستگیره درب می توانید با تلفن موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

مهره بلند دستگیره درب، مهره دو طرفه دستگیره، مهره فیکس دستگیره درب ضد سرقت، مهره قفل درب چوبی، مهره فیکس ریز، مهره فیکس ام دی اف، مهره دستگیره کابینت، مهره فیکس کابینت، مهره پلاک دستگیره، مهره کوتاه دستگیره درب، مهره برنجی دستگیره درب، مهره استیل دستگیره در، مهره آهنی دستگیره در، مهره پیچگوشتی خور دستگیره درب در مدل های مهره پیچگوشتی خور دو سو دستگیره در، مهره پیچگوشتی خور چهار سو دستگیره در و مهره پیچ گوشتی خور ۲سو ۴سو دستگیره درب.

مهره دستگیره کارتی، مهره دستگیره هوشمند، مهره توپیچ دستگیره ای جنس برنجی و دیگر نمونه های مختلف.

نکات مهم در خرید پیچ و مهره در

برای خرید پیچ و مهره دستگیره درب نیاز به یک سری اطلاعات اولیه و توجه به نکاتی می باشد که با مطالعه کامل این صفحه دیگر سوالی برایتان باقی نمی ماند. جهت خرید پیچ و مهره درب باید به نکاتی دقت شود تا خرید استاندارد و مناسبی داشت در ادامه به ۱۰ مورد آن اشاره میشود:

مارک و جنس های ضعیف هنگام نصب با پیچ گوشتی و مرحله سفت کردن متاسفانه میشکنند، و یا رزوه ها روان نیستند و هنگام پیچاندن پیچ و مهره در یا شل و سفت کردن بد باز و بسته میشوند و احتمال گیر کردن است. همچنین برخی نمونه ها بر اثر ضربات و یا نصب با پیچ گوشتی رنگشان میپرد و یا با سرعت بالاتری دچار زنگ زدگی میشوند.

برخی از نمونه ها طول عمر کمتری دارند و به سرعت خراب می شوند و یا باعث از بین رفتن رزوه های کل یراق دستگیره و ناکارآمد شدن محل نصب میشوند که دچار لق زدگی و افتادن دستگیره ها میشود. با این اوصاف بهتر است به کیفیت در این مدل کالا بیشتر اهمیت داد تا نصبت به قیمت پیچ و مهره در دستگیره ها.

۰۱ | از سلامت مهره پیچ دو طرفه درب اطمینان حاصل شود.

۰۲ | به آلیاژ یا جنس پیچ و مهره در مد نظرتان دقت نمایید تا نصبت به نیازی که دارید جنس مناسبی انتخاب نمایید. (آهنی، برنجی، استیل)

۰۳ | رنگ پیچ مهره در را نصبت به رنگ دستگیره در انتخاب نمایید. (کروم نیکل، کروم طلایی، گالوانیزه روی سفید)

۰۴ | به مشخصات فنی پیچ دستگیره در و مشخصات فنی مهره دستگیره در دقت شود. (قطر یا ضخامت، طول و ارتفاع)

۰۵ | به شکل قسمت آچار خور و مدل سر پیچ درب یا سر مهره درب در هنگام خرید دقت شود. (۲ سو یا ۴ سو)

۰۶ | سایز پیچ و مهره درب انتخابی متناسب با دستگیره درب باشد. (کوتاه یا بلند، ریز و درشت)

۰۷ | به مدل دستگیره و تعداد مورد نیاز برای خرید پیچ دستگیره در و یا خرید مهره دستگیره در دقت شود.

۰۸ | نصبت به درب و دستگیره مدل انتخاب شود. مخصوص نصب دستگیره درب های ضد سرقت یا درب های معمولی باشد.

۰۹ | قیمت پیچ فیکس دستگیره در، قیمت مهره فیکس دستگیره در مناسب باشد.

۱۰ | تعداد در بسته و کارتن پیچ و مهره دستگیره درب فله یا بسته بندی شده چک شود.

البته با تهیه و یا خرید پیچ و مهره های در و یا پیچ و مهره های یراق آلات از مراکز معتبر بسیاری از موارد به طور استاندارد رفع می شود، صنایع پیچ و مهره آپادانا یکی از بزرگترین وارد کنندگان مستقیم انواع مدل و سایز های مختلف پیچ مهره در با ارائه بهترین کیفیت ها و قیمت ها در خدمت مشتریان عزیز و تولید کنندگان دستگیره های درب و پنجره می باشد.

فروش عمده پیچ و مهره درب و فروش خورده پیچ و مهره درب و دستگیره ها و ارسال به تمام نقاط در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد. فروش عمده پیچ و مهره فیکس دستگیره برای کارخانه های تولیدی دستگیره و درب و پنجره با قیمت پخش و عمده (پایینترین قیمت در ایران) ارائه میشود.

جهت خرید اینترنتی پیچ و مهره دستگیره درب با کیفیت و یا خرید آنلاین پیچ و مهره دستگیره درب ارزان قیمت نیز در آینده فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره دستگیره درب ایرانی و چینی ارائه خواهد شد و در حال حاضر می توانید خرید تلفنی انجام نمایید و یا از فروشگاه پیچ و مهره دستگیره درب در تهران به صورت حضوری خرید نمایید.

پیچ فیکس در، مهره فیکس در، قیمت پیچ مهره فیکس دستگیره درب، انواع پیچ مهره دستگیره درب
مهره برنجی دستگیره، پیچ برنجی دستگیره

نحوه بستن پیچ مهره دستگیره درب

معمولاً برای نصب دستگیره‌ ها بر روی درب‌ های گوناگون به پیچ و مهره‌ در و پنجره نیاز است که این کالا (پیچ مهره مخصوص دستگیره در) مختص این کار می باشد. از این مدل اتصال رزوه دار برای نصب کردن و یا به اصطلاح فیکس کردن دستگیره در های مختلف استفاده می شود. پیچ و مهره های دستگیره از پر مصرفترین اتصالات برای یراق آلات می باشند.

همان طور که قبل تر توضیح دادیم نمونه مدل های پیچ و مهره دستگیره درب با کیفیت فوق العاده بالا و کیفیت معمولی و حتی کم کیفیت و ارزان قیمت در بازار به چشم می خورد برخی به صورت ظریف و استاندارد برخی به صورت سایز ریز و برخی اندازه درشت تر در سایزبندی متنوع برای نصب انواع دست گیره درب ساخته و تولید شده است.

برای نصب دستگیره های گوناگون درب در صنعت، مدل ها و اشکال و جنس ها و سایز ها و رنگ های مختلفی تولید و ساخته می شوند.

طریقه بستن پیچ و مهره درب برای دستگیره ها نصبت به مدل های مختلفی که دارند فرق دارد و می تواند در برخی موارد کمی خاص تر باشد ما در این جا به بخش عموم و کلیات بستن پیچ دستگیره درب یا بستن مهره دستگیره درب می پردازیم. هر دستگیره برای نصب شدن روی درب حداقل به دو عدد پیچ و مهره فیکس درب نیاز دارد.

⛔ آسان بسته شدن، سهولت در نصب و آسیب ندیدن پیچ و مهره در دستگیره و یراق آلات به کیفیت محصول نیز مربوط میشود که بهتر است پیچ و مهره فیکس دستگیره با کیفیت و از مراکز معتبر تهیه شود تا دچار شکستگی و تخریب و از بین رفتن کل یراق نشود.

۰۱ | با توجه به مدل دستگیره در مد نظرمان، مدل پیچ و مهره و خار دستگیره در مخصوص آن را خریداری می نماییم.

۰۲ | قسمتی را که سوراخکاری شده است را نشانه گذاری و از یک طرف مهره را در آن قرار می دهیم.

۰۳ | از طریق قسمت آچار خور یا پیچ گوشتی خور مهره فیکس دستگیره در را در سوراخ در یا پنجره ثابت نگه می داریم.

۰۴ | پیچ فیکس دستگیره در را با ابزار مخصوص خود که اغلب پیچ گوشتی دو سو یا چهار سو می باشد موازی و روبروی مهره نگه داشته و داخل سوراخ می نماییم.

۰۵ | با ثابت نگه داشتن مهره در و پیچاندن پیچ در به آرامی، آن را فیکس و نصب را به اتمام می رسانیم.

نکات مهم انواع شکل پیچ و مهره های دستگیره در

نکاتی در مورد انواع اندازه پیچ و مهره دستگیره درب

استاندارد اندازه گیری در این محصولات میلیمتر (mm) است، یعنی ابعاد مهم سایز پیچ دست گیره در به میلیمتر گرفته میشود و مهمترین آن قطر و ضخامت بیرونی از روی دنده و طول و ارتفاع از زیر گل است و ابعاد مهم سایز مهره دست گیره در نیز استاندارد میلیمتری دارد و قطر یا ضخامت سوراخ داخلی یا قسمت دنده کاری شده و طول کلی آن است.

به طور مثال پیچ دستگیره در ۶۰ میلیمتر از لحاظ طول و یا پیچ دستگیره در ۵ میلیمتر از لحاظ ضخامت و یا مهره دستگیره در ۳ میلیمتر از لحاظ قطر سوراخ داخلی.

ابعاد پیچ فیکس دستگیره و ابعاد مهره فیکس دستگیره دارای تنوع بالایی است. قطر پیچ فیکس در هنگام خرید و نصب مهم است که باید به آن توجه نمود. پیچ فیکس دستگیره پلاک سایز ۳ از سایز های خاص محصوب میشود.

اگر هنگام اندازه گیری محل نصب در اندازه پیچ دستگیره درب یا اندازه مهره دستگیره درب دقت کنید به مشکلاتی از قبیل بسته نشدن و لق زدن و یا کوتاهی بر نخواهید خورد. پیچ کوتاه دستگیره در و پیچ بلند دستگیره در و همچنین مهره کوتاه دستگیره در و مهره بلند دستگیره در هر کدام بر اساس نمونه های مختلف مدل دستگیره ها ارائه میشود و مخصوص همان است.

در صورت انتخاب اشتباه طول و بلند بودن، احتمال اینکه دستگیره لق بزند و در جایش فیکس نشود است، برخا برای برخی سوال پیش می آید که پیچ فیکس در رو میشه کوتاه کرد؟ در پاسخ میتوان گفت بله و خیر! بر روی نمونه مدل پیچ در شیار دار که مخصوص دستگیره است قسمت هایی وجود دارد که میتوان آن را به راحتی کوتاه نمود ولی در نمونه پیچ میلیمتری دستگیره در معمولی خیر نمیتوان کوتاه نمود.

پیچ دستگیره ۲.۵ سانتی متر مخصوص اتصال انواع دستگیره کابینت و کمد می باشد در صورتی که پیچ مخصوص دستگیره درب ها دارای طول بیشتری می باشند.

مهره و پیچ دستگیره در ابعاد و سایز های متفاوتی ساخته و تولید می شود که این امکان را می دهد تا با توجه با سایز سوراخ دستگیره خود بتوانید سایز پیچ دستگیره درب یا سایز مهره دستگیره درب مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نکاتی در مورد انواع جنس پیچ و مهره دستگیره درب و مدل ها

از آلیاژ پیچ استیل دستگیره، مهره برنج دستگیره، پیچ آهن دستگیره و روکش های گالوانیزه و آبکاری مختلف در این دسته از اتصالات یراق میتوان مشاهده نمود. قیمت مهره برنجی دستگیره در بالاتر از قیمت مهره آهنی دستگیره در گالوانیزه است. همچنین مدل مهره برنجی در ضد زنگ و خوردگی و آب و رطوبت می باشد.

نصبت به انواع مارک پیچ و مهره دستگیره درب دارای تعداد در بسته و تعداد در کارتن مختلفی می باشند. کیفیت ساخت + مارک و متریال و سایز بر روی قیمت پیچ و مهره دستگیره درب تاثیر مستقیم دارد و بعد از آن نوسانات قیمت!

پیچ و مهره دو طرفه دستگیره درب چوبی اغلب با هم به کار میروند و به صورت تکی نمی توان آن ها را به کار برد. پیچ و مهره دستگیره دوسو پر مصرف تر از نمونه پیچ و مهره دستگیره چهارسو می باشد.

پیچ فیکس دستگیره پلاک مخصوص درب های چوبی و فلزی و استیل و سنگی و یا هر نمونه از درهای ورودی ساختمانی و غیر ساختمانی کاربرد دارند. پیچ دوطرفه بستن دستگیره درب از یراق های مهم برای بستن دستگیره های در و پنجره است.

مدل ها دارای تنوع زیادی نیستند ولی برخی موارد با یک دیگر فرق دارند مثلا: پیچ دوتکه فیکس مخصوص دستگیره قفل کاوه صنعت است و مهره طلایی دستگیره در و مهره نقره ای دستگیره در برای دستگیره رزت بیشتر مصرف میشود.

مهره‌ های دستگیره درب و پیچ‌ های دستگیره درب، در رنگ‌های نقره‌ ای و طلایی با روکش ضد زنگ کروم نیکل و یا گالوانیزاسیون معمولی تولید میشوند و مصرف کنندگان در صنایع و شرکت های مختلف نصبت به بودجه و نیازشان انتخاب خود را انجام میدهند.

کاربرد پیچ دستگیره چینی و ایرانی یکی است ولی کیفیت و قیمتشان فرق دارد. مشخصات پیچ و مهره با کیفیت دستگیره درب در عمل و نصب مشخص میشود. نمونه های چینی و ایرانی دارای درجه بندی کیفیت هستند از جمله پیچ مهره فیکس درجه یک و نمونه درجه دو که ضعیف تر است.

تولید پیچ و مهره دستگیره درب به طور کامل در ایران صورت نمی گیرد، توان تولید مهره فیکس دستگیره در حال حاضر در ایران نمی باشد ولی ساخت و تولید پیچ فیکس دستگیره امکان پذیر است و نمونه ساخت ایران در بازار خرید و فروش و مصرف موجود است.

در تولید پیچ مخصوص نصب دستگیره باید از مقاوم ترین جنس ساخته شود تا در هنگام نصب دچار شکستگی نشود.

مشخصات فنی پیچ دستگیره درب ضد سرقت با نمونه های درب های معمولی برخا متفاوت و برخا یکسان میتواند باشد. مهره و پیچ دستگیره درب ضد سرقت ساخته شده از فلز با مقاومت و سختی بالایی است که خطر شکستگی آن را کاهش می دهد.

شکل پیچ مخصوص دستگیره درب و شکل مهره مخصوص دستگیره درب در کلیت یکسان بوده ولی دارای تفاوت هایی است. پیچ فیکس دستگیره درب ضد سرقت یکی از انواع یراق مورد استفاده برای نصب دستگیره درب ضد سرقت است و می تواند با نمونه های معمولی کمی فرق داشته باشد. ولی کاربرد پیچ فیکس دستگیره و کاربرد مهره فیکس دستگیره در کل یکی است و وظیفه آن نصب دستگیره ها بر روی در است.

انتهای مخالف پیچ معمولاً صاف یا گرد است و برای سفت کردن پیچ با استفاده از پیچ گوشتی باز و بسته میشود. پیچ های دستگیره در در طول ها و ضخامت های مختلف برای قرار دادن طرح های مختلف دستگیره در و ضخامت درب ها تولید میشوند.

انواع شکل پیچ و مهره دستگیره درب معمولاً از فلز مانند برنج، فولاد ضد زنگ یا روکش روی برای دوام و استحکام ساخته میشوند. نوع و اندازه آنها ممکن است بسته به دستگیره درب خاص و نیازهای نصب آن متفاوت باشد.

نکاتی در مورد فروش پیچ و مهره دستگیره درب

در صورت نیاز به تهیه و خرید انواع مختلف پیچ و مهره برای نصب دستگیره‌ های درب، با شماره ثبت شده در این سایت تماس حاصل فرمایید و با ارائه مشخصات و تعداد مد نظرتان استعلام قیمت روز را بگیرید. قیمت پیچ فیکس دستگیره + قیمت مهره فیکس دستگیره پایین و ارزان ولی با کیفیت بالا را از شرکت ما درخواست نمایید.

بزرگترین پخش کننده پیچ و مهره دستگیره درب در ایران، صنایع پیچ و مهره آپادانا به فروش مهره دستگیره درب و فروش پیچ دستگیره درب در مدل های مختلف می پردازد.

فروش پیچ مهره دستگیره درب با بهترین قیمت و کیفیت و تنوع سایز و مدل + ارسال به تمام نقاط در کمترین زمان به صورت خورده فروشی و عمده فروشی از مرکز پخش تهران. ارائه و فروش پیچ و مهره و خارجات درب و پنجره وارداتی با کیفیت بالا و قیمت پایین.

تولید و وارد کننده پیچ و مهره دستگیره درب رنگی در رنگ های طلایی کروم و سفید کروم مانند مهره سفید دستگیره درب، مهره طلایی دستگیره درب و دیگر رنگ های خاص.

لازم به ذکر است لیست قیمت پیچ و مهره دستگیره درب را می توانید با ثبت نام در وب سایت از بخش لیست قیمت ها مشاهده نمایید. پیچ و مهره فیکس دستگیره پلاک، مهره دستگیره چینی و پیچ دستگیره ایرانی و خارجی با کیفیت عالی به صورت کارتنی و بسته ای عرضه میگردد ارسال همه روزه بار به کلیه نقاط ایران از طریق تیپاکس و باربری انجام می گیرد.

انواع پیچ و مهره قفل و لولا و پین و خار دستگیره درب و واشر های فلزی و واشر پلاستیکی درب و پنجره و اتصالات پیچی یراق آلات مختلف نیز ارائه می شود.

ارسال سریع برای خرید عمده پیچ و مهره فیکس دستگیره درب و یا خرید خورده پیچ و مهره فیکس دستگیره درب به تمام استان ها و شهرستان های ایران امکان ئذیر می باشد.

مرکز خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب در تهران می باشد و از استان تهران به تمام نقاط ارسال داریم. از برخی از استان هایی که ارسال سریع داریم میتوان به:

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب آذربایجان شرقی / تبریز

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب آذربایجان غربی / ارومیه

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب اصفهان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب فارس / شیراز

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب خراسان / مشهد

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب مازندران / ساری

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب کرج / البرز

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب زنجان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب اردبیل

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب قزوین

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب گیلان / رشت

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب گرگان / گلستان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب کردستان / سنندج

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب لرستان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب خوزستان / اهواز

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب کرمانشاه

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب بندر عباس / هرمزگان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب یزد

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب کرمان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب زاهدان / سیستان و بلوچستان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب سمنان

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب ایلام

خرید پیچ و مهره فیکس دستگیره درب شهر کرد و چهار محال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد بوشهر و دیگر استان ها و شهرستان های ایران.

اندازه پیچ و مهره دستگیره درب و پنجره، انواع پیچ دو طرفه دستگیره در، پیچ فیکس ریز، مهره برنجی دستگیره در
انواع مدل پیچ و مهره های دستگیره و یراق آلات

انواع مدل دستگیره های درب ورودی و خروجی

در این قسمت به برخی دستگیره هایی که از محصولات پیچ و مهره دستگیره درب با کیفیت موجود ما به کار می برند اشاره میشود.

دستگیره دو تکه، دستگیره رزت، درب چوبی، دستگیره درب فلزی، دستگیره درب ضد سرقت، دست گیره در مچی،  نمونه های کلاسیک در رنگ های مختلف بژ و روشن و مات، نمونه های دست گیره خال دار و ساده و استنلس استیل.

پشتیبانی جهت تامین و فروش پیچ و مهره دستگیره درب ارزان قیمت در مدل های متنوع برای درب های ورودی آپارتمان، اتاق، سرویس بهداشتی توالت و حمام، برند های معتبر ایرانی و خارجی مانند ایتالیایی و لوکس.

همکاری با برند های مختلف برای پیچ مهره دستگیره بهریزان، پیچ مهره دستگیره ایران، پیچ مهره دستگیره هوشمند بورتی، پیچ مهره دستگیره هوشمنده ادلر، و دیگر مارک های ایرانی و مارک های خارجی.

مارک های سه آ پلاس، برنز استیل، تهران، دیاکو، کاوه صنعت، کلون، فوروارد، بهسازان، لومباردی، سارو، اچ تی ام پرایم، اچ تی ان، میلاک و حامی، و بسیاری دیگر از برند ها و مارکهای مختلف دیگر.

لازم به ذکر است برند ها و مارک های معرفی شده صرفا جهت اطلاع از موجود بودن برای خرید پیچ و مهره دستگیره درب مخصوص آن ها می باشد و از سمت صنایع پیچ و مهره آپادانا کیفیت و قیمت دستگیره های آن شرکت ها تایید یا عدم تایید ندارد.

در صورت وجود هر نوع سوال یا نظری درباره مشخصات و کاربرد و نحوه خرید پیچ و مهره دستگیره درب استاندارد آپادانا می توانید پایین تر در بخش نظرات درج کنید و سریعا پاسخ خود را دیافت نمایید.

پیچ و مهره یراق آلات دستگیره | پیچ و مهره قفل و لولا درب

پیچ و مهره لولا درب چیست؟

پیچ و مهره های لولا برای جلوگیری از بلند شدن درها از لولا طراحی و ساخته شده اند. جنس آن ها از فولاد سخت و مقاوم است. پیچ مهره لولا برای تمام چوب های بازشو به بیرون ضروری است. به جلوگیری از بلند شدن درب تحت فشار های احتمالی کمک مینماید.

مهره های دستگیره و پیچ های دستگیره در چه اندازه ای هستند؟

رایج ترین سایز های پیچ‌های دستگیره درب اندازه‌ هایی هستند که روی دستگیره‌ های درب یافت می‌ شوند و معمولا رزوه با قطر M5 یا قطر ۵ میلی‌متر با طول کلی ۷۰ میلی‌متر هستند مثل پیچ دستگیره درب کروم نقره ای یا طلایی (Upvc) یو پی وی سی M5 5mm x 70mm که از مصرفی ترین اندازه ها است.

برخی از دیگر اندازه پیچ و مهره دستگیره درب استاندارد: (قطر یا ضخامت)

قطر پیچ دستگیره M3 و قطر مهره دستگیره M3 که نشان از ضخامت ۳ میلی متری را دارد.

قطر پیچ دستگیره M4 و قطر مهره دستگیره M4 که نشان از ضخامت ۴ میلی متری را دارد.

قطر پیچ دستگیره M5 و قطر مهره دستگیره M5 که نشان از ضخامت ۵ میلی متری را دارد.

قطر پیچ دستگیره M6 و قطر مهره دستگیره M6 که نشان از ضخامت ۶ میلی متری را دارد.

برخی از دیگر سایز پیچ و مهره دستگیره درب اتاق ها: (طول یا ارتفاع)

سایز پیچ دستگیره طول ۴ سانتی متر و ۵ سانتی متر و ۶ سانتی متر و ۷ سانتی متر الی ۸ سانتی متر.

سایز مهره دستگیره طول ۱.۵ سانت و ۲ سانت و ۲.۵ سانت و ۳ سانتیمتر.

فروشگاه پیچ و مهره دستگیره درب آپادانا با ارائه انواع مدل و سایز های خاص در کنار مشتریان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان عزیز است تا به راحتی کالای خود را تهیه نمایید. جهت استعلام قیمت پیچ و مهره دستگیره درب در مدل های مختلف با دفتر فروش تماس بگیرید.

2 دیدگاه دربارهٔ «پیچ و مهره دستگیره درب»

    1. عرض ادب
      بله مهره دستگیره درب طلایی رنگ با ارتفاع بلند نیز موجود داریم جهت استعلام قیمت و تعداد موجودی با شماره تماس فروشگاه تماس بگیرید
      ۰۲۱۵۵۴۹۴۶۸۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

پیمایش به بالا