ته پایه پلاستیکی | ته پایه لاستیکی

جهت خرید درپوش ته پایه پلاستیکی گرد و همچنین خرید درپوش ته پایه لاستیکی ۴ ضلعی در شکل ها و سایز های مختلف نیاز به اطلاعاتی است که در این صفحه به نکات مهم اشاره شده تا انتخابی صحیح و خرید مناسب داشته باشید.

با مطالعه کامل این برگه شما از انواع مدل ها، انواع سایزها، انواع جنس ها و کیفیت ها و رنگ بندی ها و مارک ها و مهمتر از همه انتخاب قیمت ته پایه پلاستیکی ارزان و با کیفیت و همچنین قیمت ته پایه لاستیکی ارزان و درجه یک، مناسب با نیاز و مصرفتان پیدا مینمایید.

شکل انواع درپوش پایه پلاستیکی و شکل انواع درپوش پایه لاستیکی دارای تنوع بالایی می باشد و مجموعه ما سعی نموده با تولید و توزیع انواع شکل ها تنوع بسیار بالایی از این دسته از محصولات (انواع ته پایه های پلاستیکی و انواع ته پایه های لاستیکی) را پشتیبانی نمایید تا مصرف کنندگان با صرف کمترین زمان خرید خود را انجام دهند.

پایین تر در تصویر ته پایه پلاستیکی دایره ای شکل / تصویر ته پایه لاستیکی چهار ضلعی نمونه هایی را میتوان مشاهده نمود که تنها برخی از شکل های کاور ته پایه های جنس پلاستیک / لاستیک است.

خرید ته پایه پلاستیکی، فروش ته پایه لاستیکی، درپوش ته پایه جنس پلاستیکی، کاور ته پایه مبلمان، تهی پلاستیکی لوله و میله
انواع مدل ته پایه پلاستیکی | انواع مدل ته پایه لاستیکی

جهت ایمنی و زیبایی در ابزار و وسایل در صنایع مختلف، انواع ته پایه جنس پلاستیک و انواع ته پایه جنس لاستیک تولید و توزیع می شوند که جهت مصارف مختلفی به کار میروند و هر کدام از نمونه ها شکل، جنس، ابعاد و اندازه مخصوص به خود را دارند.

به طور مثال:

درپوش ته پایه مبلمان چوبی و فلزی، درپوش ته پایه میز و صندلی های مختلف، درپوش ته پایه قوطی و پروفیل های چاهار گوش و گرد، درپوش ته پایه نردبان، عصا و دستگاه ها و لوازم مختلف و همچنین انواع سایز محافظ ته لوله ها و محافظ ته میله ها که بسیارند و موارد مهم را در این صفحه معرفی خواهیم نمود.

کفشک انتهایی پلاستیکی عصا، سری پلاستیکی مفتول پایه ابزار و وسایل، زیر پایه میز تلوزیون، محافظ لاستیکی ته میله و محافظ پلاستیکی لوله های مختلف، پد محافظ پلاستیکی جهت فرش و قالی و غیره.

در ادامه عکس ته پایه پلاستیکی مربعی برای پایه های پروفیل و قوطی، عکس ته پایه لاستیکی گرد لبه دار و ساده برای پایه های میز و صندلی و مبل ها در شکل های مختلف که در شرکت آپادانا موجود است نمایش داده شده است.

واردات نمونه های خارجی و تولید ته پایه های پلاستیکی / لاستیکی در مدل ها و متریال های درجه یک و درجه دو در مجموعه ما انجام میپذیرد.

قیمت ته پایه پلاستیکی میز و صندلی، انواع ته پایه لاستیکی صندلی و میز، ته پایه مبل، درپوش ته پایه انتهایی گرد و 4 ضلعی
ته پایه پلاستیکی گرد | ته پایه لاستیکی چهار ضلعی

در ادامه به معرفی انواع مدل ته پایه های پلاستیکی و انواع مدل ته پایه های لاستیکی خواهیم پرداخت شکل های مختلف آن ها را بررسی و موارد مصرف آن ها را بیان خواهیم نمود. دلیل جنس لاستیک ته پایه نرم و منعطف و جنس پلاستیک ته پایه سفت و خشک را خواهیم گفت که چیست؟.

انواع اندازه ته پایه گرد پلاستیکی و ته پایه مربعی پلاستیکی و همچنین ته پایه مستطیلی پلاستیکی و دیگر شکل ها و انواع سایز ته پایه لاستیکی چهار پر و دایره ای و مخروطی و غیره را معرفی خواهیم نمود.

نحوه تهیه و خرید پایه پلاستیکی قوطی و خرید پایه لاستیکی پروفیل ها نصبت به شکل و اندازه و جنس و کیفیت و قیمت و موارد مهم بیان خواهد شد تا بهترین خرید با قیمت مناسب و کیفیت مناسب را داشته باشید.

تصاویر ته پایه های پلاستیکی / لاستیکی زیر برخی از نمونه های تولیدی را نشان میدهد که نشان از تنوع بالای آن ها است نمونه های ته پایه پیچ دار و ته پایه مهره دار، نمونه های ته پایه فلکه دار، نمونه های ته پایه تخم مرغی، ته پایه مربعی، ته پایه مستطیلی، ته پایه گرد و دایره ای، ته پایه مخروطی و ته پایه ال شکل پلاستیکی / لاستیکی را میتوانید مشاهده نمایید.

برخی دارای لبه (ته پایه لبه دار پلاستیکی) هستند و برخی بدون لبه برخی سفت و خشک و برخی نرم و منعطف، برخی تلفیقی از جنس های پلاستیک و لاستیک و فلز که با مطالعه ادامه مطالب با آن ها آشنا میشوید.

صنایع تولیدی ته پایه های پلاستیکی / لاستیکی / فلزی آپادانا تنوع در مدل های مختلف، ابعاد و اندازه، جنس و کیفیت، رنگ بندی ها و دیگر موارد را برای مصرف کنندگان و مشتریان خود به ارمغان می آورد.

درپوش ته پایه پلاستیکی پروفیل، کاور ته پایه لاستیکی قوطی، ته پایه پیچی، ته پایه کابینیتی، ته پایه پیچ دار، ته پایه چهارگوش
انواع مدل ته پایه پلاستیکی و لاستیکی

در این قسمت به معرفی انواع مدل و شکل های مختلف به صورت کوتاه پرداخته میشود تا با ماهیت کلی این قطعات صنعتی آشنا شوید. به صورت کلی از لحاظ شکل به موارد زیر میتوان اشاره نمود.

 1. انواع مدل ته پایه گرد یا دایره ای شکل
 2. انواع مدل ته پایه مربعی چهار گوش
 3. انواع مدل ته پایه مستطیلی چهار گوش
 4. انواع مدل ته پایه خاص چند ضلعی

هر یک از این مدل ها نیز دارای تنوع شکل و زیر مجموعه هایی می باشند. مانند نمونه مدل ته پایه پلاستیکی توکار یا داخل رو که اغلب دارای لبه هایی هستند که مانع از ورودشان به داخل محوطه نصب میشوند و نمونه مدل ته پایه پلاستیکی روکار یا رویی که بدون لبه بوده و روی قطعه مد نظر سوار و نصب میشوند.

نام دیگر برای این شکل از زیر پایه های پلاستیکی / لاستیکی را میتوان به نام های زیر پایه پلاستیکی تو خور و یا زیر پایه لاستیکی رو خور به کار برد که تفاوتی در ماهیت اصلی آن ندارد.

 1. کاور ته پایه لاستیکی توکار یا داخل رو
 2. کاور ته پایه لاستیکی روکار یا رویی

از دیگر مشخصات زیر پایه پلاستیکی یا ویژگی های زیر پایه لاستیکی مختلف میتوان به مورد کیپی بودن یا رزوه ای بودن اشاره نمود و این به آن معناست که برخی مدل زیر پایه های پلاستیکی / لاستیکی به صورت درپوش ته پایه کیپی پلاستیکی / لاستیکی به کار میروند و برخی به صورت درپوش ته پایه رزوه ای پلاستیکی / لاستیکی نصب میشوند.

 1. دربپوش ته پایه پلاستیکی کیپی
 2. دربپوش ته پایه پلاستیک رزوه دار / پیچی

قابل توجه است که نمونه مدل های ته پایه کیپی پلاستیکی پر مصرف تر از نمونه مدل های ته پایه رزوه دار پلاستیکی می باشند.

از دیگر مشخصه ها برای شکل ظاهری و عملکرد موارد دیگری نیز وجود دارند که خاص تر بوده و در قسمت های پایین تر این مقاله به موارد مهم و مصرفی تر اشاره خواهد شد از جمله زیر پایه پلاستیکی دکمه ای یا زیر پایه لاستیکی کور کن و پونزی یا نمونه های دیگری مانند چسب دار ها، حرارتی و زیر پایه لاستیکی فشاری.

برخی از نمونه مدل های محافظ پایه لاستیکی پر مصرف تر و برخی نمونه مدل های محافظ پایه پلاستیکی خاص تر را به صورت مختصر میتوان در این قسمت بررسی نمود.

روکش محافظ پایه مبل راحتی، پد زیر صندلی فلزی، پد زیر میز اداری، کاور زیر پایه کمد و دراور، پایه برای میز نهار خوری، پایه برای صندلی چوبی، تهی پایه میز مخروطی، ترمز پایه مبل لاستیکی چسبنده، لاستیک ضربه گیر زیر کمد لباس، تهی پایه تخم مرغی شکل ام دی اف، تهی پایه بیسکویتی، ته پایه تنظیم ارتفاع پلاستیکی.

زیر پایه نگهدارنده دستگاه صنعتی، پد پایه مخروطی پلاستیکی، زیر پایه پیچ شو، زیر پایه چاهار گوش مهره دار، پد لاستیکی زیر میز عسلی جهت محافظت از شکستن بافت فرش و موکت، زیره لاستیکی لوازم برقی مانند ته پایه بخاری برقی، یخچال، لباس شویی و ظرفشویی و سرخ کن ها، قهوه ساز و دیگر وسایل برقی خانه و آشپزخانه.

پایه صنعتی بزرگ، ته پایه استیل پلاستیک، محافظ پایه زیر شیشه ای، پایه چهار پایه و ته پایه نردبان مستطیلی و ضد لغزش و ضد سر خوردن، تهی عصا ها، پایه نگهدارنده شیشه روی میز چوبی و فلزی، تهی استپ مبل روی سرامیک، تهی ترمز مبل روی سنگ و فرش و موکت، محافظ پایه صندلی کودک.

پایه صدا گیر مبل و صندلی و میز و دیگر وسایل، زیر پایه ضد لغزش لاستیکی، پایه زیر شیشه منعطف، ته پایه ژله ای زیرین لوازم صوتی و تصویری، محافظ پایه صندلی سیلیکونی، پایه میز ام دی اف، پایه باند صوتی یا بلندگو، کلاهک صندلی اسپرت، زیر پایه ضربه گیر مخلوط کن، ضربه گیر مبل سلطنتی، زیر مبلی پلاستیکی طرح دار و ساده.

پایه های کوچک پلاستیک و پایه های بزرگ لاستیک برای ابزار آلات رو میزی، پایه کابینت پیچی، لاستیک زیر لپ تاپ کوچک، پایه زیر کیس و کامپیوتر، کفی لاستیکی موس و کیبورد، کفی تخت پلاستیکی تجهیزات اداری و تجاری و صنعتی، پاشنه عصا چهارپایه، زیر پایه لاستیکی سبد.

صداگیر پایه صندلی اداری، صداگیر صندلی خانه، زیرپایه مبلی استیل، زیر پایه ای مبلمان چوبی و فلزی، پلاستیک پایه مبل دایره ای نرم، پایه پلاستیکی جعبه ابزار، زیر پایه پلاستیکی میز تحریر و میز کار، زیر پایه مبلی ژله ای بلند، زیر پایه صندلی فلزی توکار، لاستیک زیر پایه صندلی روکار.

لاستیک زیر پایه مبل ضد خش، پایه های بیضی شکل و پایه های سه ضلعی و پایه های چند ضلعی و دیگر اشکال که کمتر تولید و ارائه بازار میشوند.

⭐ یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در قیمت ته پایه پلاستیکی و یا قیمت ته پایه لاستیکی، مدلها و موارد مصرفشان است که در بالا به برخی نمونه های موجود در مجموعه آپادانا اشاره شد که می توانید آن ها را با بهترین قیمت ها تهیه نمایید.

از انواع سایز ته پایه پلاستیکی و یا انواع سایز ته پایه لاستیکی میتوان به سایز بندی بسیار متنوع در این زمینه اشاره نمود که هر مدل و شکلی نصبت به مصارفی که دارد دارای ابعاد و اندازه های متعددی می باشند.

از سایز ته پایه پلاستیکی ریز و کوچک ۲ میلیمتری تا سایز ته پایه لاستیکی بزرگ ۱۰۰ میلیمتری و حتی درشت تر و بزرگ تر از آن را میتوان مشاهده نمود که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و مجموعه ما نصبت به مدل های مختلف از فروش انواع سایز ها پشتیبانی می نماید.

شرکت تولیدی ته پایه پلاستیکی و تولید ته پایه لاستیکی آپادانا از انواع اندازه ته پایه پلاستیکی کوچک گرد ۲mm تا سایز های بزرگتر مثل انواع اندازه ته پایه لاستیکی درشت مربعی ۸cm در ۸cm قوطی پروفیل های سنگین را توزیع و پخش می نماید.

در عکس پایین، تصویر زیر پایه پلاستیکی گرد در ابعاد مختلف، تصویر زیر پایه لاستیکی مربعی در اندازه های کوچک و بزرک و عکس زیر پایه پلاستیکی مستطیلی شکل در چهار سایز را می توانید مشاهده نمایید.

رنگ بندی زیر پایه پلاستیکی سفید شیشه ای یکی از رنگ های خاص و اغلب ثبت سفارش و تولیدی می باشد که شرکت تولیدی آپادانا اقدام به ساخت و تولید زیر پایه های پلاستیکی در انواع رنگ ها را مینماید.

فروش زیر پایه پلاستیکی نرم، خرید زیر پایه لاستیکی ژله ای، تهی زیر پایه مبل و صندلی، پد محافظ میز، لاستیک زیر صندلی شیشه ای رنگ
انواع سایز ته پایه های پلاستیکی / لاستیکی

متریال، آلیاژ و یا جنس ته پایه پلاستیکی / جنس ته پایه لاستیکی بحث بسیار مهمی است که باید به آن حتما توجه داشت تا دچار مشکلات بعد از خرید زیر پایه پلاستیکی یا خرید زیر پایه لاستیکی نشد.  این بخش را حتما توجه داشته باشید.

به طور ساده و عامیانه میتوان بیان نمود که جنس یا مواد مورد استفاده در تولید محافظ انتهایی لاستیکی / پلاستیکی در شکل های مختلف میتواند از کم کیفیت ترین جنس ها که بسیار ضعیف هستند باشد تا موارد معمولی برای مصارف معمول و جنس های با کیفیت درجه یک که هر کدام خاصیت های مخصوص به خود را دارند.

به هنگام سفارش و خرید محافظ پایه لاستیکی و یا خرید محافظ پایه پلاستیکی نصبت به کاری که میخواهید انجام دهید و یا محل نصب حتما به جنس تولید آن ها دقت نمایید.

در حد امکان سعی شود بهترین کیفیت را انتخاب نمایید حتی اگر قیمت ته پایه پلاستیکی درجه یک بهای بالاتری از نمونه جنس های ضعیف تر داشته باشد. با این اوصاف شرکت ما نصبت به نیاز مشتریان قیمت های ته پایه لاستیکی ارزان قیمت با کیفیت پایین را نیز تولید و ارائه می دهد تا دست مصرف کنندگان در انتخاب باز باشد.

اطلاعات مختصر از ویژگی جنس های ضعیف و قوی در تولید ته پایه پلاستیکی و تولید ته پایه لاستیکی:

برخی از معایب و مزایا در انتخاب جنس درجه ۱ و درجه ۲

رنگ بندی پلاستیک ته پایه محافظ و همچنین رنگ بندی لاستیک ته پایه محافظ بحث جذابی است که بیشتر مصرف کنندگان به آن علاقه دارند و نیاز به تنوع رنگ در این قطعات جهت مصارف مختلف دارند.

متاسفانه در این زمینه یعنی جهت خرید لاستیک زیر پایه رنگی یا پلاستیک زیر پایه رنگی محدودیت هایی را شامل میشود که مصرف کننده را کمی میرنجاند و آن ناموجود بودن در رنگ بندی ها می باشد.

اما نگران نباشید جهت خرید ته پایه پلاستیکی رنگی و یا خرید ته پایه لاستیکی رنگی میتوانید بر روی شرکت تولیدی ته پایه های پلاستیکی و لاستیکی آپادانا حساب نمایید.

در صورت سفارش در تعداد مطلوب و بالا جهت تولید شرکت آپادانا انواع رنگ ته پایه پلاستیکی در مدل های مختلف و انواع رنگ ته پایه لاستیکی در شکل های مختلف را تولید می نماید.

البته در برخی سایز ها و مدل های زیر پایه لاستیکی / پلاستیکی، برخی رنگ بندی ها در تعداد کم هم موجود و به فروش میرسد. در ادامه چند مدل ته پایه لاستیکی سفید رنگ برفی یا استخوانی را در شکل های ۴ گوش و دایره ای می توانید مشاهده نمایید.

قیمت ته پایه پروفیل، انواع ته پایه قوطی، ته پایه پلاستیکی قوطی پروفیل، ته پایه لاستیکی لوله و میله، ته پایه پلاستیکی رنگی سفید
ته پایه پلاستیکی سفید گرد / ته پایه لاستیکی سفید ۴ ضلعی

برخی رنگ های پر مصرف شامل موارد زیر است.

 • ته پایه پلاستیکی مشکی | ته پایه لاستیکی سیاه رنگ
 • ته پایه پلاستیکی سفید استخوانی | ته پایه لاستیکی سفید برفی
 • زیر پایه پلاستیکی سفید شفاف | زیر پایه لاستیکی سفید براق شیشه ای

از دیگر رنگ ها که کمتر مصرف دارند شامل موارد زیر است.

 • تهی پلاستیکی قرمز مات | تهی لاستیکی قرمز شفاف
 • تهی پلاستیکی سبز | تهی لاستیکی سبز رنگ
 • تهی پلاستیکی آبی | تهی لاستیکی آبی
 • تهی پلاستیکی زرد | تهی لاستیکی زرد
 • تهی پلاستیکی قهوه ای | تهی لاستیکی قهوه ای
 • تهی پلاستیکی صورتی | تهی لاستیکی صورتی
 • تهی پلاستیکی بنفش | تهی لاستیکی بنفش
 • تهی پلاستیکی طلایی روکش دار | تهی لاستیکی طلایی روکش شده
 • تهی پلاستیکی نقره ای روکش دار | تهی لاستیکی نقره ای روکش شده

و برخی دیگر از رنگ های خاص طبق سفارش مشتریان و مصرف کنندگان برای مصارف مختلف درپوش ته پایه های پلاستیکی و لاستیکی و نمونه های گالوانیزه شده / آبکاری شده مخصوص.

جهت خرید ته پایه پلاستیکی در مدل های مختلف و یا خرید ته پایه لاستیکی در سایز های مختلف می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و استعلام موجودی و قیمت را توسط کارشناسان فروش مجموعه دریافت نمایید و پس از ثبت سفارش در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید.

ارسال سریع به تمام نقاط تهران و تمام نقاط استان های مختلف ایران در تعداد کم و خرده به صورت یک بسته و تعداد بالا و عمده صورت می پذیرد.

خورده فروشی زیر پایه پلاستیکی | خورده فروشی زیر پایه لاستیکی + عمده فروشی زیر پایه پلاستیکی | عمده فروشی زیر پایه لاستیکی در بزرگترین مرکز فروش ته پایه های پلاستیکی / لاستیکی تهران با تنوع بالا.

✅ شماره تماس دفتر فروش 📞 ۰۲۱۵۵۴۹۴۶۸۴

در صورت وجود هر نوع پیشنهاد و انتقاد و یا ایجاد سوال در مورد این مبحث (زیر پایه پلاستیکی / زیر پایه لاستیکی) می توانید پایین تر از بخش دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید و پاسخ خود را در کمترین زمان توسط بخش فنی و فروش دریافت نمایید.

2 دیدگاه دربارهٔ «ته پایه پلاستیکی | ته پایه لاستیکی»

 1. علی سیرجانی

  درود و عرض ادب
  شما خرید پایه پلاستیکی مربعی ۴۰ در ۴۰ دارید؟
  همگی نو هستن و درجه ۱ قبلا خریده بودم اضافه اومده مصرف نکردم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

پیمایش به بالا