واشر پلاستیکی خشک | واشر لاستیکی نرم

واشرآلات از مهمترین لوازم جانبی پیچ و مهره ها و دیگر اتصالات محصوب میشوند، واشرآلات پلاستیکی و یا واشرآلات لاستیکی از جنس های خاص و پرکاربردی میباشند که در این برگه به آن پرداخته شده است.

جهت خرید واشر پلاستیکی خشک و همچنین خرید واشر لاستیکی نرم قطعا نیاز به اطلاعاتی میباشد تا انتخابی صحیح داشته و خرید استانداردی ثبت نمود.

در این بخش به انواع مدل واشر های پلاستیکی تخت و انواع شکل واشر های لاستیکی فلت و دیگر نمونه های مختلف، جنس ها و متریال های تولیدی، ابعاد و اندازه ها شامل قطر ها و ضخامت ها، رنگ بندی و کیفیت ها و نحوه ساخت و تولید، همچنین قیمت واشر پلاستیکی سفت و قیمت واشر لاستیکی ضد ضربه، پرداخته شده است.

همچنین به برخی از موارد مصرف و کاربرد ها، مارک های ایرانی و خارجی و نحوه تهیه و خرید نصبت به مصارف مختلف نیز اشاره شده است که با مطالعه کامل این بخش خرید مطمئن و مناسبی میتوانید داشته باشید.

در زیر تصویر واشر پلاستیکی رنگی در رنگ های مختلفی میتوانید مشاهده نمایید که از نمونه های جنس پلاستیک خشک و سفت میباشند و در ادامه تصویر واشر لاستیکی با کیفیت آب بند نیز ارائه میشود. این مدل واشر تخت پلاستیکی خشک میباشد.

واشر پلاستیکی خشک، واشر لاستیکی نرم، واشر تخت پلاستیکی سفت، واشر فلت لاستیکی، واشر پلاستیکی رنگی، واشرهای پلاستیکی
انواع واشرهای پلاستیکی رنگی

مرکز فروش واشر پلاستیکی در تهران و دیگر استان ها میتوانند انواع مدل از جنس ها و کیفیت های مختلف را ارائه دهند ولی قیمتها و شکل ها و سایز ها با یک دیگر متفاوت است که دلایل آن در این صفحه بیان شده است.

البته لازم به ذکر است مرکز فروش واشر لاستیکی در تهران به صورت تخصصی که انواع مدل ها یا سایزها را به صورت یک جا یافت وجود ندارد و این موضوع برای تهیه موارد مد نظر مصرف کنندگان کمی دشواری به وجود می آورد.

شرکت تولیدی واشرجات پلاستیکی و تولیدی واشرجات لاستیکی آپادانا سعی مینماید با تولید و واردات انواع نمونه های مختلف سبد جامعی از انواع نمونه ها را توزیع نماید و در کمترین زمان سفارشات را به تمام نقاط توزیع نماید.

شرکت تولیدی آپادانا به صورت فروش عمده واشر پلاستیکی مقاوم، فروش عمده واشر لاستیکی منعطف، و همچنین خورده فروشی واشر پلاستیکی سفت و محکم و خورده فروشی واشر لاستیکی نرم و ضد خش اقدام به پخش و توزیع به تمام نقاط کشور را مینماید.

خرید واشر پلاستیکی شفاف، فروش واشر لاستیکی سفید، قیمت واشر جنس پلاستیک، تولید واشر جنس لاستیک ضخیم، واشرهای پلاستیکی گرد

واشر پلاستیکی خشک، واشر لاستیکی نرم، واشر تخت پلاستیکی سفت، واشر فلت لاستیکی، واشر پلاستیکی رنگی، واشرهای پلاستیکی

صنایع پیچ و مهره و واشر آپادانا علاوه بر فروش انواع پیچ و مهره پلاستیکی و قطعات لاستیکی فروش واشر پلاستیکی خشک و سفت و همچنین فروش واشر لاستیکی نرم و ژله ای را در انواع شکل و مدلها، جنس و متریال، کیفیت، رنگ، قیمت، تعداد، مارک و برند نیز انجام مینماید.

واردات، تولید و ساخت و فروش حلقه پلاستیکی گرد و فروش حلقه لاستیکی گرد در مدل های مصرفی و خاص و همچنین جنس های ویژه مانند ضد اسید و ضد قلیا و یا ضد خش و ضد حرارت و دیگر ویژگی ها در اندازه های ریز و اندازه های درشت را سعی مینماییم پشتیبانی نماییم تا مشتریان به راحتی بتوانند نمونه های مد نظرشان را از مجموعه ما تهیه نمایند.

شرکت ما با توزیع انواع مدل و شکل حلقه های پلیمری، فروش انواع حلقه لاستیکی اورینگی و فروش انواع حلقه پلاستیکی تخت به صورت نمونه های استانداردهای جهانی و نمونه های غیر استاندارد و خاص تولیدی را انجام می نماید. استاندارد ها از جمله (din 7349 ، din 125 ، din 6916) و دیگر استاندارد ها.

فروش واشر پلیمری در جنس های متفاوت و خاصیت های ویژه از جمله:

فروش واشر پلاستیکی تخت، فروش واشر سیلیکونی تخت، فروش واشر پلی آمید تخت، فروش واشر تفلون تخت، فروش واشر لاستیکی تخت، فروش واشر پلی اتیلن تخت، فروش واشر نیلون تخت و دیگر متریال های مختلف و خاص.

 • Plastic flat washers
 • Rubber flat washers
 • Teflon flat washers
 • Silicone flat washers
 • Polyamid flat washers
 • Polyethylene flat washers
 • Nylon flat washers

فروش واشر پلیمری در ابعاد و اندازه های متفاوت استاندارد و نمونه سایزهای غیر استاندارد خاص از جمله:

فروش واشرهای پلاستیکی کوچک و بزرگ خشک و سفت، فروش واشرهای لاستیکی ریز و درشت نرم و منعطف در استاندارد سایزهای میلیمتری (mm) متریک و سایزهای اینچی (inch) با ضخامت های کم نازک و زیاد ضخیم و دیگر مشخصه ابعاد.

همچنین فروش در انواع نمونه رنگ ها، مارک ها و برند ها، گرید ها و کلاس های مختلف، خارجی و ایرانی نیز صورت می پذیرد که جهت کسب اطلاع از قیمت واشر پلاستیکی خشک یا استعلام قیمت واشر لاستیکی نرم پس از کسب اطلاعات مد نظر در این صفحه می توانید با شماره ارتباطی فروشگاه تماس بگیرید.

جهت خرید ایده آل با بهترین قیمت و بهترین کیفیت و اطلاع از لیست قیمت ها ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

قیمت در این دسته از محصولات بر اساس موارد مختلفی که گفته می شود متفاوت است، قیمت واشر جنس پلاستیکی با قیمت واشر جنس لاستیکی متفاوت می باشد و همچنین قیمت حلقه پلاستیکی بزرگ با قیمت حلقه پلاستیکی کوچک نیز متفاوت است.

از این رو در این بخش به قیمت انواع واشرآلات پلاستیکی و قیمت انواع واشرآلات لاستیکی و علت اختلاف قیمت ها پرداخته شده است تا دلایل اختلاف قیمت ها را بدانید. از مهمترین مواردی که در لیست قیمت واشرهای پلاستیکی / لاستیکی تاثیر دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مدل های حلقه های پلاستیکی و مدل های حلقه های لاستیکی بر قیمت:

به طور مثال واشر های پلاستیکی تخت و فلت و کونیک دار با نمونه های اورینگی و غیره که هر یک بر اساس مدل های خود قیمت های مخصوص به خود را دارند.

جنس های حلقه های پلاستیکی و جنس های حلقه های لاستیکی بر قیمت:

جنس و یا متریال و آلیاژ نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت ها دارند قیمت واشر پلاستیکی با کیفیت با مواد پلاستیک درجه یک با قیمت واشر لاستیکی نسوز درجه یک به علت تفاوت متریال و خاصیتی که دارند متفاوت است.

سایز های حلقه های پلاستیکی و سایز های حلقه های لاستیکی بر قیمت:

ابعاد و اندازه و یا سایز بندی قسمت های مختلف در قیمت گذاری تاثیر می گذارد مثلا قیمت واشر پلاستیکی کوچک با قیمت واشر پلاستیکی بزرگ فرق دارد.

همچنین قیمت واشر لاستیکی ضخیم ۵ میلیمتری از لحاظ ضخامت و قطر با قیمت واشر لاستیکی نازک ۲ میلیمتری نیز متفاوت است.

کیفیت ساخت واشرهای پلاستیکی و کیفیت ساخت واشرهای لاستیکی بر قیمت:

کیفیت یک محصول در هر صنفی طبیعتا مستقیم در قیمت تاثیر دارد. کالای با کیفیت کارآمد تر، طول عمر بیشتر، کاربردی تر، دارای استاندارد استفاده، و در نهایت کاربری بدون دغدغه ای را دارد.

در صورتی که کالای بی کیفیت دارای قطعات خراب در بسته، وجود پلیسه ها و تزریق بد، غیر استاندارد بودن ابعاد، کم کاربرد یا بی کاربرد، طول عمر کم و دارای سرعت تخریب بالا، احتمال وجود بی استفاده بودن و جا نخوردن در محل نصب، شکستگی و کج بودن و یا دارای تلورانس های خیلی بد بودن و غیره را دارد.

ضریب انبساط طولی کم و مقاومت در برابر پارگی و فرسایش، انعطاف پذیری بالا در برخی مدل ها و مقاومت در برابر فشار و مواد خورنده نیز از مواردی است که نصبت به کیفیت کالا فرق دارد.

از این رو پیشنهاد میشود در خرید یک کالای مشابه که دارای دو کیفیت بالا و پایین دارند بهترین کیفیت ها را انتخاب نمایید تا دچار مشکلات بعد از خرید نشوید. از انواع واشر پلاستیکی با کیفیت و یا نمونه های لاستیکی با کیفیت استفاده نمایید.

دیگر مشخصه های تاثیر گذار در قیمت واشرهای پلاستیکی و قیمت واشرهای لاستیکی:

مارک ها و برند ها نیز تاثیر بر قیمت ها دارند. لازم به ذکر است کیفیت ها را بر اساس مارک و برند نیز می توان تشخیص داد ولی بهتر است خرید را از مراکز معتبری انجام داد تا کالای قلابی را به جای کالای اصل به اشتباه نخریم.

مخصوصا مارک های خارجی یا واشرآلات پلاستیکی خارجی و واشرآلات لاستیکی خارجی برخا به صورت فیک و کپی ساخته و ارائه می شوند که قطعا کارآیی نمونه اصل را ندارند و قیمت پایینتری نیز دارند که متاسفانه گول زننده است.

تعداد خرید واشر پلاستیکی محکم و یا تعداد خرید واشر لاستیکی ژله ای نیز بر قیمت ها تاثیر دارد طبیعتا قیمت خرید در تعداد عمده پایین تر از تعداد خرید خورد است.

برای مثال قیمت خرید حلقه پلاستیکی ۱۰۰ عددی با قیمت خرید بسته ۱۰.۰۰۰ عددی متفاوت می باشد.

از دیگر موارد تاثیر گذار رنگ بندی ها می باشند قیمت واشر پلاستیکی شفاف شیشه ای با قیمت واشر لاستیکی سفید شیری فرق دارد و همچنین رنگ های سیاه و مشکی با رنگ زرد و قرمز و سبز و غیره متفاوت است.

صنایع پیچ و مهره آپادانا با دارای بخش کنترل کیفی و کنترل قیمتی بهترین قیمت ها (قیمت ارزان) و بهترین کیفیت ها (کیفیت بالا) را برای مشتریان خود تضمین می نماید تا خریدی آسوده و لذت بخش برای آن ها به ارمغان بیاورد.

برخی دیگر از گزینه ها هستند که بر قیمت ها تاثیر دارد و نیاز به تخصص بیشتری دارد، قیمت رقابتی، تحویل فوری، تاییدیه اصالت کالا، ارسال به تمام نقاط، خورده فروشی واشر پلاستیکی سفت و عمده فروشی واشر لاستیکی نرم از مزایای خرید از مجموعه بزرگ ما می باشد.

مدل های مختلفی وجود دارند که هریک مصرف مخصوص به خود را دارد از انواع مدل واشر پلاستیکی ریز و تخت گرفته تا انواع مدل واشر لاستیکی نسوز و حلقه ای که در صنایع مختلف در انواع صنعت ها و صنف ها مورد مصرف قرار می گیرند.

برخی از مدل ها در این قسمت معرفی و به برخی اشاره می شود و برای هر یک به صورت جداگانه اطلاعات تخصصی در صفحات مربوطه در دسته بندی محصولات وب سایت ارائه شده است. همچنین جهت استعلام موجودی و قیمت میتوانید با دفتر فروش تماس بگیرید.

برخی از مدل های واشر پلاستیکی گرد باید ضد سایش باشند و بر اثر اصطکاکی که بین قطعات مختلف مثل پیچ و مهره ها ایجاد می شود فرسوده و یا ساییده نشوند. این مدل بیشتر مصارف صنعتی و خودرویی و ساختمانی را دارد. نمونه واشر پلاستیکی ضخیم ضد سایش یکی از آن ها می باشد.

برخی نمونه مدل های واشر لاستیکی گرد باید لرزه گیر باشند و در اثر ارتعاشاتی که بین قطعات مختلف به وجود می آید از بین نرود و باعث کاهش لرزه ها شود.

آن ها در صنایع صنعتی و غیر صنعتی مختلفی مانند ساخت ماشین آلات و دستگاه های مختلف و ادوات کشاورزی و باغبانی به کار می روند. مدل واشر پلاستیکی سفید ضربه گیر یکی از این نمونه ها است.

برخی نمونه مدل ها دارای مصارف مخصوص در قطعات برقی و الکتریکی و سرمایشی و گرمایشی مانند تلوزیون، یخچال، مایکروفر و قهوه ساز، مانند دیافراگم و در پکیج های مختلف سرمایشی و گرمایشی مثل رادیاتور ها، آب گرم کن ها و گاز ها و کولرها و اسپیلت ها مصرف می شوند.

مدل واشر لاستیکی آبگرمکن دیواری یکی از این مدل ها می باشد.

مدل های مختلف ضد الکتریسیته و ضد برق، ضد حرارت بالا و نمونه های نسوز تفلون پیک، مدل های ضد اسیدی و ضد قلیایی، نمونه های ضد آب و مایعات، ضد روغن و ضد حلال ها و نمونه های سنگین وزن و سبک وزن و دیگر مدل ها که بسیارند. مدل واشر عایق پلاستیکی از این دسته محصوب می شود.

برخی از مدل ها بهداشتی می باشند و باید از متریال های خاصی ساخته شوند و جهت استفاده در صنایع غذایی و صنایع داروسازی و صنایع پزشکی و آزمایشگاهی تولید و ساخته می شوند. که برخی از آن ها نباید حلال در آب و روغن و غیره باشند. مدل واشر پلاستیکی بی رنگ از این طبقه محصوب می شود.

مدل گسکت لاستیکی یا واشر آب بندی، حلقه ضد آب یکی از مدل ها می باشد. در انگلیسی gasket rubber washer نوشته می شود و با نام درزبند نیز به کار می رود.

این مدل ها برای آب بندی میان دو فضای فلنج که مانع از جریان یافتن آب و درز آن به بیرون می شود مورد استفاده قرار می گیرد و از هدر رفتن سیال ممانعت می کند. در واقع گسکت نوعی درزگیر مکانیکی است که به گونه ای طراحی میشود تا فضای بین دو شی که تحت فشار هوا یا آب هستند را پر کند و از نشتی جلوگیری کند.

برخی از مدل های گسکت های لاستیکی از برش دادن ورقه‌ های لاستیکی به شکل های مورد نیاز به دست می‌ آیند. از لحاظ متریال یا جنس میتوان به انواع گسکت لاستیکی EPDM, SBR, NBR, VITON اشاره نمود. البته نمونه های فلزی و فیبری و کاغذی و مقوایی نیز دارند که در مقاله ای جداگانه به آن ها پرداخته شده است.

بیشترین مصرف مدل گسکت لاستیکی ضد آب معمولا در لوله های پلی اتیلن و لوله های فلزی و خطوط آبی و اتصالات لوله و فاضلاب ها کاربرد دارد. به این مدل واشر سوراخ دار لاستیکی نیز می گویند.

برخی نمونه مدل واشر پلاستیکی رنگی می باشند مانند رنگ های سفید و قرمز و آبی و زرد و سیاه و حتی سفید بی رنگ و شیشه ای و شفاف، این مدل واشر لاستیکی رنگی نیز جهت مصارف خاصی استفاده می شوند.

مثلا نمونه های قرمز برای لوله کشی منافذ آب گرم در شیرآلات و نمونه های آبی رنگ برای لوله کشی منافذ آب سرد در شیر آلات و لوله کشی ها استفاده می شوند.

خرید واشر کابل گیر، فروش واشر کابلگیر، انواع سایز واشر سیم گیر، واشر محافظ سیم، لاستیک دور سیم، حلقه سیم گیر
انواع سایز واشر دولبه

نمونه مدل های لبه دار یا با ارتفاع نیز وجود دارند که از انواع واشر لاستیکی لبه دار و انواع واشر پلاستیکی توپی تشکیل می شوند و هم در صنایع ساختمانی و هم برقی و الکتریکی و محافظت از ضربه ها مصرف دارند.

نمونه مدل های حلقه پلاستیکی و نمونه مدل های حلقه لاستیکی دیگری نیز وجود دارند که فراوان می باشند که جهت استعلام موجودی و قیمت می توانید تصویر واشر پلاستیکی مخصوص خود را ارسال نمایید و استعلام بگیرید.

تصویر واشر لاستیکی مصرفی خود را می توانید از طریق اپلیکیشن های مختلف برای ما ارسال نمایید.

رنگ بندی واشرهای پلاستیکی و یا رنگ بندی واشرهای لاستیکی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. از انواع واشر پلاستیکی شفاف بی رنگ یا شیشه ای تا انواع رنگ واشر لاستیکی سفید و سیاه وجود دارند که تنوع رنگ بندی را ایجاد می نماید.

از نمونه رنگ واشرآلات پلاستیکی رنگی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. حلقه پلاستیکی سفید شفاف
 2. حلقه پلاستیکی سفید شیری
 3. حلقه پلاستیکی سفید بی رنگ
 4. حلقه پلاستیکی سیاه / مشکی
 5. حلقه پلاستیکی قرمز
 6. حلقه پلاستیکی سبز
 7. حلقه پلاستیکی آبی
 8. حلقه پلاستیکی زرد
 9. حلقه لاستیکی قهوه ای
 10. حلقه لاستیکی طوسی
 11. حلقه لاستیکی سفید استخوانی
 12. حلقه لاستیکی شیشه ای
 13. حلقه لاستیکی بی رنگ
 14. حلقه لاستیکی زرشکی
 15. حلقه لاستیکی خاکستری

این رنگ های واشر آلات لاستیکی رنگی تنها بخشی از رنگ هایی است که به چشم می خورد، و می توان دیگر رنگ ها را نیز تولید و مصرف نمود. یکی از دلایل تفاوت رنگ، جنس و متریال های مورد استفاده در واشرجات پلاستیکی است.

یکی دیگر از دلایل اختلاف رنگ ها در واشرجات لاستیکی محل استفاده آن ها است که ایجاب می نماید رنگ خاصی مصرف شود.

سایزبندی و اندازه های واشرهای پلاستیکی و یا ابعاد واشر های لاستیکی می تواند تنوع بالایی داشته باشد که لازم است سه بخش آن را در زمان سفارش و خرید واشر های لاستیکی دقت نمود.

سه قسمت مهم در اندازه گیری شامل:

 1. قطر داخلی یا قطر سوراخ وسط
 2. قطر بیرونی یا دور تا درور
 3. ضخامت کلی یا ضخامت ورق

که به این صورت نوشته می شود واشر تخت پلاستیکی سایز ۲*۱۰*۵ M که گزینه اول منظور سوراخ داخلی ۵ میلیمتری دارد و گزینه دوم منظور اندازه دور تا دور را نشان می دهد که ۱۰ میلیمتر است و گزینه سوم که نشان دهنده ضخامت است.

کلمه ام انگلیسی نیز بیان گر متریک بودن یا ابعاد و اندازه های میلیمتری است. در آینده در همین قسمت جدول سایز واشرهای پلاستیکی استاندارد را درج می نماییم.

از پر مصرف ترین سایز ها از نظر قطر داخلی می توان به سایز واشر پلاستیکی ۳ میل، سایز واشر لاستیکی ۴ میل، اندازه واشر پلاستیکی ۵ میل، اندازه واشر لاستیکی ۶ میل اشاره نمود. البته دیگر اندازه ها نیز مصارف خود را دارند ولی کمتر.

در ادامه عکس واشر لاستیکی سیاه رنگ و عکس واشر پلاستیکی سفید رنگ را می توانید مشاهده نمایید که درای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشند از اندازه واشر لاستیکی ریز سیاه رنگ گرفته به نمونه های بزرگ تر با قطر های مختلف.

خرید واشر پلاستیکی شفاف، فروش واشر لاستیکی سفید، قیمت واشر جنس پلاستیک، تولید واشر جنس لاستیک ضخیم، واشرهای پلاستیکی گرد
واشرآلات پلاستیکی | واشرآلات لاستیکی

جهت استعلام قیمت واشر لاستیکی و پلاستیکی و موجودی نمونه های مد نظر خود با شماره تلفن دفتر فروش تماس بگیرید تا توسط کارشناسان فروش مجموعه راهنمایی شوید.

همچنین پیشنهاد میشود مطلب زیر را نیز مشاهده نمایید که مربوط به این زمینه است.

خرید ته پایه پلاستیکی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

پیمایش به بالا